DriverMax indir 10.16

Bilgisayarınızdaki eksik sürücüleri yüklemenizi ve mevcut sürücüleri güncellemenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  5,5 MB
  Sürüm:
  10.16
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Innovative Solutions
  DriverMax, bilgisayarınızda bulunan Nvidia, Intel, Microsoft, Realtek ve daha birçok sürücüyü güncellemenizi sağlayan bir programdır. DriverMax üzerinde bulunan sürücü tarama özelliği sayesinde bilgisayarınızda bulunan sürücüler sürekli olarak tarama işleminden geçirilir. Tarama işlemi sonucunda eksik veya eski sürüme sahip olan sürücüler tespit edilir ve size güncelleme için bildirim gönderilir. DriverMax otomatik yüklemeleri, zamanlanmış taramaları ve tam aygıt sürücüsü yedeklemelerini destekler. Sürücü güncellemelerini kontrol etmek ve herhangi bir gün, hafta veya ayın herhangi bir saatinde sizin için bunları indirmek üzere ayarlanabilir.

  Programın Artı Yönleri

  1. DriverMax programını indirmek ücretsizdir.
  2. DriverMax programını kullanarak bilgisayarınızdaki eksik olan sürücülerin tamamını aynı anda güncelleyebilirsiniz.
  3. DriverMax programı sayesinde bilgisayarınızda sürekli olarak güncel sürücüler kullanabilirsiniz. Güncel sürücü kullanmak bilgisayarınızın performansını önemli bir düzeyde etkiler.

  Programın Eksi Yönleri

  1. DriverMax programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  DriverMax Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara DriverMax indirmek için sayfanın üst kısmında bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra DriverMax kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  DriverMax Nasıl Kurulur?

  1. DriverMax kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. DriverMax kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından Next butonuna tıklayın.

   d1.png

  2. DriverMax kurulumunun ikinci adımında ise Browse.. butonuna tıklayarak programın bilgisayarınız üzerinde kurulum yapılacağı alanı seçin ve ardından Next butonuna tıklayarak kurulum işlemine devam edin. DriverMax kurulumu tamamlandıktan sonra program bilgisayarınız üzerinde otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   d2.png

  DriverMax Nasıl Kullanılır?

  1. DriverMax programının bilgisayarınıza kurulumu tamamlandıktan sonra programı masaüstüne oluşturulan kısayol üzerinden çalıştırın. DriverMax programına giriş yaptıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan “SCAN FOR DRIVER UPDATES NOW” butonuna tıklayarak bilgisayarınızdaki eksik veya eski sürüme sahip olan sürücüleri tarama işlemini başlatabilirsiniz.

   d3.png

  2. DriverMax programı üzerinden sürücü tarama işlemini başlattıktan sonra tarama işlemi tamamlanana kadar programdan çıkış yapmayın.

   d4.png

  3. DriverMax programı bilgisayarınızdaki eksik veya eski sürüme sahip olan sürücülerin tarama işlemini tamamladıktan sonra karşınıza gelecek liste üzerinden bilgisayarınıza yüklemek istediğiniz sürücüyü seçin ve ardından “DOWNLOAD AND INSTALL” butonuna tıklayın.

   d5.png

  4. Eksik veya eski sürüme sahip olan sürücünün bilgisayarınıza indirme ve kurulum işlemi tamamlandıktan sonra karşınıza başarı ile tamamlandı penceresi gelecektir. Bu pencere üzerinde bulunan “Ok” butonuna tıklayarak DriverMax programını kullanmaya devam edebilirsiniz.

   d6.png
Facebook yorumları