DriverScanner indir 2016

Driver bulma ve güncelleme programı.

 1. Fatih.Kocak
  İşletim sistemi:
  Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista ve XP uyumlu
  Boyut:
  7,5 MB
  Sürüm:
  DriverScanner 2016
  Dil:
  İngilizce, İtalyanca, Fransızca
  Üretici:
  Uniblue
  DriverScanner, Windows işletim sistemlerinizde kullanabileceğiniz sürücü güncelleme yazılımı. Sisteminizdeki tüm sürücüleri tarar ve kontrol eder. Bulduğu güncel driverları tek bir tıklama indirebilir ve driver sorunlarından kurtulabilirsiniz.

  [​IMG]

  Bilgisayar hatalarının bazıları güncellemesi gelmiş driverlardan kaynaklanıyor. Bu driverları güncelleyerek hataları düzeltebilir ve bilgisayarınızın performansını arttırabilirsiniz. Eski sürücülerin zamanında güncellenmesi sisteminizi optimize ederek performansını artırır.

  DriverScanner programını yükledikten sonra sisteminizi tarayarak güncellenmesi gereken driverları bulup güncelleyebilirsiniz. Bulduğu güncel driverları tek bir tıkla sisteminize yükleyebilirsiniz.

  [​IMG]

  DriverScanner program 7,5 MB boyutundadır. Programın bütün özelliklerinden yararlanmak için satın almanız gerekiyor. Satın alarak bütün özellikleri kullanabilirsiniz.

  Kurulum bittikten sonra program otomatik olarak sistem taraması yapacaktır. Daha sonra güncellenmesi gereken driverları bularak Scan ekranını karşınıza getirecektir. Bu ekrandan bütün driverları güncelleyebilir veya güncellemek istediğiniz tek bir driverı güncelleyebilirsiniz.

  [​IMG]

  DriverScanner 2016 programının bilgisayar açılır açılmaz açılmasını istemiyorsanız Settings seçeneğine tıklayın ve bu ekrandan Luanch DriverScanner when Windows starts kutucuğunun işaretini kaldırıp Apply butonuna basın.

  Images

  1. driverscanner-2016-indir.jpg
  2. driverscanner-2016-ayarlar-ekrani.jpg
  3. driverscanner-2016-driver-tarama.jpg

Recent Reviews

 1. Fatih.Kocak
  Fatih.Kocak
  5/5,
  Version: 2016
  DriverScanner programı ile güncellenmesi gereken driverları bulabilir ve bu driverları tek bir tık ile güncelleyebilirsiniz.
Facebook yorumları