DriversCloud 10.0.10.0

Bilgisayarınızdaki sürücüleri güncellemenizi sağlayan ücretsiz bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  234 KB
  Sürüm:
  10.0.10.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  DriversCloud
  DriversCloud, bilgisayarınızdaki sürücüleri kontrol etmenizi ve güncellemenizi sağlayan bir programdır. DriversCloud, bilgisayarınız için en yeni sürücüleri belirlemenize ve onları bilgisayarınıza kurmanıza yardımcı olur. Programı kullanarak bilgisayarınıza indireceğiniz sürücülerin kurulum işlemi, herhangi bir önkoşul yazılım ürünü veya üçüncü taraf aracı olmadığından herhangi bir sorun çıkarmaz ve kurulumu hızlı bir şekilde tamamlanır. Masaüstü istemcisini başlattıktan sonra, DriversCloud, geliştiricinin web sitesindeki verileri ortaya çıkarmak ve ayrıntıları toplamak için otomatik bir tarama gerçekleştirir. Tarama işleminin ardından varsayılan tarayıcınızda bir web sayfası başlatır. Bu web sayfası üzerinden bilgisayarınızın donanım ve yazılım bilgilerini analiz edebilirsiniz. Yazdırma işlemi sonucunda işletim sisteminiz, işlemci, anakart, yonga seti, bellek, grafik kartı, sabit disk, CD-ROM, ağ, multimedya kartları, klavye, fare, ekranlar ve USB çevre birimleri ve diğer tüm donanım özelliklerine erişim sağlayabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. DriversCloud programını indirmek ücretsizdir.
  2. DriversCloud programı, sürücü güncelleme konusunda kullanıcılarına kesin sonuçlar sunmaktadır.
  3. DriversCloud programı sayesinde bilgisayarınızın sürücülerini sürekli güncel tutabilirsiniz. Güncel sürücü kullanmak bilgisayarınızın performansına olumlu etki sağlar.

  Programın Eksi Yönleri

  1. DriversCloud programını kullanabilmeniz için bilgisayarınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  DriversCloud Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara DriversCloud indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından bilgisayarınıza DriversCloud indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  DriversCloud Nasıl Kurulur?

  1. DriversCloud programının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerindeki listeyi kullanarak DriversCloud programını kullanmak istediğiniz dili seçin ve ardından “OK” butonuna tıklayın.

   d1.jpeg

  2. DriversCloud programını kullanmak istediğiniz dil seçimini gerçekleştirdikten sonra açılacak pencere üzerinde yer alan “Install” butonuna tıklayın. “Install” butonuna tıkladıktan sonra programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   d2.jpeg

  DriversCloud Nasıl Kullanılır?

  1. DriversCloud kurulumu tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. DriversCloud programına giriş yaptıktan sonra programın ana penceresinde bulunan “Detect” butonuna tıklayın. “Detect” butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınızdaki sürücülerin tarama işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.

   d3.png

  2. DriversCloud programında gerçekleştirdiğiniz sürücü tarama işlemi bilgisayarınızın performansına ve bilgisayarınızdaki sürücü sayısına göre değişiklik gösterebilir.

   d4.png

  3. DriversCloud programındaki sürücü tarama işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınızda otomatik olarak bir web sayfası açılacaktır. Bu web sayfası üzerinden bilgisayarınızda bulunan tüm sürücülere ulaşabilirsiniz.

   d5.png

  4. Bilgisayarınızda eski bir versiyona sahip olan herhangi bir sürücüyü güncellemek için “FIND THE DRIVERS” butonuna tıklayın.

   d6.png

  5. “FIND THE DRIVERS” butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak seçtiğiniz sürücünün güncel versiyonlarının bulunduğu listeye yönlendirileceksiniz. Bu liste üzerindeki indirme butonuna tıklayarak seçtiğiniz sürücünün güncel versiyonunu bilgisayarınıza indirebilir ve kurabilirsiniz.

   d7.png
Facebook yorumları