Droidcam indir 6.0

Akıllı cihazlarınızın kamerasını bilgisayarınızda kullanmanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  1 MB
  Sürüm:
  6.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Dev47Apps
  Droidcam, Android cihazlarınızın kamerasını bilgisayarınız üzerinden kullanmanızı sağlayan bir programdır. Droidcam programı sayesinde akıllı telefonlarınızın da kamerasını bilgisayar ekranı üzerinden daha büyük boyut üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca Droidcam programı üzerinden akıllı cihazlarınızı IP Camera olarak da kullanabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- Droidcam programını kullanmak ücretsizdir.
  2-
  İnternet hızınız ne kadar değişken olsa da Droidcam programı üzerinden görüntü anlık olarak aktarılmaktadır. Cihazınızı hareket dahi ettirmiş olsanız, Droidcam üzerinden bilgisayara aktarılan görüntüde ve akıllı cihazlarınızın kamerasındaki görüntüde donma yaşamazsınız.
  3- Droidcam programı sayesinde akıllı cihazlarınızın kamerasına IP üzerinden de ulaşarak kullanabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Android cihazınızın kamerasını Droidcam bağlantısı ile bilgisayarınız üzerinde kullanırken görüntü kalitesi biraz düşük.
  2- Droidcam ekranı yan bir şekilde çalışıyor ve programın alt kısmında bulunan açı değiştirme butonları çalışmıyor.

  Droidcam nasıl yüklenir?

  Droidcam programını indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Droidcam kurulum dosyası bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  Droidcam nasıl kurulur?

  Droidcam kurulum dosyası indirme işlemi bittiğinde bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza çıkacak olan kurulum ekranı üzerinde bulunan Next butonuna tıklayarak kurulumu başlatın.
  cam1.png


  Kurulumu başlattıktan sonra karşınıza gelecek olan ilk ekran üzerinden lisans sözleşmesini onaylayın. I Agree butonuna tıklayarak bu ekran üzerinden kuruluma devam edin.
  cam2.png

  Kurulum tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayarak kurulumu tamamlayın.
  cam3.png


  Droidcam nasıl kullanılır?

  Droidcam kurulumu tamamlanmasından sonra programı çalıştırın. Programın ana ekranı üzerinde bulunan butonlar üzerinden dilerseniz Wi-Fi üzerinden veya USB bağlantısı üzerinden akıllı cihazınızı Droidcam uygulaması üzerinden bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz.
  cam4.png


  Droidcam programı ile kamera bağlantısı sağlandığı zaman görüntünün sağ alt kısmında bulunan + ve – butonlarına tıklayarak görüntüyü yakınlaştırıp – uzaklaştırabilirsiniz. Bağlantının kesilmesi için sağ üst kısımda bulunan Stop butonuna tıklayarak görüntü paylaşımını tamamen durdurabilirsiniz.
  cam5.png
Facebook yorumları