DropBox indir 56.4.94

Bilgisayarda bulunan dosyaları yedekleme uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  678 KB
  Sürüm:
  56.4.94
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  DropBox, Inc
  Dropbox, dosyaları çevrimiçi saklamanın, senkronize etmenin ve paylaşmanın en kolay yoludur. Dropbox, bilgisayarınızda çevrimiçi çalışan bir disk görevi görür. Dropbox'ta bulunan belgeleriniz ve klasörler Dropbox'ın bağlı olduğu hesaba senkronize edilmektedir.

  Dropbox sayesinde dosyalarınıza istediğiniz yerden ulaşılabilir ve dosyalarınız üzerinde işlemler yapabilirsiniz
  . Dosya saklama ve değiştirme işlemini hızlı ve kolay bir hale getirerek DropBox hayatınızı kolaylaştırıcı bir online dosya saklama uygulamasıdır. Bu sayede örneğin üzerinde çalıştığınız bir belgeyi bilgisayarınızda bıraktığınızda, ona mobil cihazınız üzerinden ulaşabiliyorsunuz.
  drop.png
  Download Dropbox butonuna tıkladıktan sonra Dropbox kurulumu otomatik olarak indirmeye başlayacaktır.
  drop1.png
  İndirdiğiniz kurulum uygulamasını başlattığınız zaman karşınıza bu ekran çıkacaktır. Kurulum bitene kadar bilgisayarınızı ve bu ekranı kapatmaya çalışmayın.
  dropper.jpg
  Kurulum bittikten sonra sizi yukarıda bulunan ekran karşılayacaktır. Hesabınız var ise giriş yapabilirsiniz. Eğer hesabınız yok ise ekranda yazan "create an account" yazısına tıklayarak yeni bir hesap oluşturabilirsiniz.

  drop2.png
  Dropbox hesabınıza giriş yaptıktan sonra Başlat çubuğunda Dropbox simgesini göreceksiniz. Bu simgeye tıkladığınız zaman Dropbox'a eklediğiniz son dosyaları görebilirsiniz.
  drop3.png
  Dropbox bilgisayarınızda sanal disk işlevi görmektedir. Bilgisayarım üzerinden Dropbox sanal disk bölümüne ulaşabilirsiniz.
  drop4.png
  Dropbox'ın bilgisayarınızda bulunan disklerden hiçbir farkı yoktur. Bilgisayarınızda bulunan sabit disklerden çok daha farklı özelliklere sahiptir. Gelin bu özelliklerden biraz bahsedelim.


  Belgelerinizi hiçbir zaman yanınızdan ayırmayın


  Belgelerinizi ve dosyalarınızı bilgisayarınız üzerinden DropBox’a kaydedin, ardından DropBox mobil uygulamasını indirin. Dropbox'a yedeklediğiniz her şey, tüm cihazlarınıza otomatik olarak senkronize edilir. Örneğin; bilgisayarınız üzerinden yedeklediğiniz dosyalara mobil cihazlar üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  drop5.jpg


  Videolarınızı kolaylıkla paylaşın

  Tüm videolarınızı kolay bir paylaşım yoluyla arkadaşlarınıza veya aile üyelerinize gönderin. Gönderdiğiniz kişi(ler) Dropbox hesabına sahip olmasa bile videolarınızı siz izin verdiğiniz sürece görüntüleyebilirler.

  Fotoğraflarınızı güvende tutun

  Saklamak istediğiniz tüm fotoğraflarınızı mobil cihazınızdan veya bilgisayarınızdan DropBox sayesinde otomatik olarak yedekleyebilirsiniz. Bu sayede, fotoğraflarınız güvende olur ve onları DropBox oturumu açtığınız herhangi bir cihazdan yeniden görüntüleyebilirsiniz.

  Dosyalarınıza istediğiniz yerden erişim sağlayın

  Bilgisayarınızdaki bir dosyaya mı erişmeniz gerekiyor? Fotoğraflarınıza, videolarınıza ve belgelerinize DropBox üzerinden yedekleme yaptıysanız telefonunuz üzerinden kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. Mobil cihazınızdan Dropbox'ta oturum açın ve dosyalarınıza her zaman erişim sağlayın.

  Profesyonel bir bulut saklama aracı

  Dropbox'un web üzerinden metin dosyası düzenleme, dosyalarınızı web bağlantıları yoluyla başkalarıyla paylaşma, photoshop dosyalarını önizleme gibi özellikleri de bulunmaktadır.

  Not: Ücretsiz hesap üzerinden 2 GB’a kadar veri saklayabilirken farklı ödeme ve alan seçenekleri ile 1TB'a kadar kullanılabilir.
Facebook yorumları