Drops indir (Android) 30.25

Android cihazlarınız üzerinden dil öğrenebileceğiniz ücretsiz bir uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  24 MB
  Sürüm:
  30.25
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Language Drops
  Drops, Android cihazlarınız üzerinde 30’dan fazla dil öğrenebileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. Drops uygulaması kullanışlı kelimeler, muhteşem minimalist çizimler ve hızlı tempolu mikro oyunlar aracılığıyla dil öğrenmenizi pratik yollar sayesinde kolaylaştıran bir uygulamadır. Drops uygulamasına günlük sadece 5 dakikalık bir zaman ayırsanız bile dil konusunda kendinizi geliştirmenize büyük katkı sağlayacaktır. Uygulama üzerinden dil konusunda ilerlemenizi takip ederek eksik olduğunuz konulara daha fazla yoğunluk gösterebilirsiniz ve böylelikle dil öğrenme süresini kısaltmış olursunuz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Drops uygulamasını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- Drops
  uygulaması, Play Store üzerinde yer alan diğer dil öğretici uygulamalara göre daha pratik bir şekilde dil öğrenmenizi sağlamaktadır.
  3- Drops uygulamasına neredeyse her ay bir dil eklenmektedir. Uygulama üzerinde görmek istediğiniz dili yöneticilere ileterek daha hızlı eklenmesini sağlayabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Drops uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2- Drops uygulaması kullanıcılarına öğrenmede günlük limit koymaktadır. Bu limiti kaldırmak için Premium satın almanız gerekmektedir.

  Android cihazlara Drops indirme nasıl yapılır?

  Drops ücretsiz indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Cihazınız üzerinden otomatik olarak açılacak olan Google Play Store üzerinden Drops uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Android cihazlara Drops kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden Drops indirme işlemi tamamlandıktan sonra Drops uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Kurulum için farklı bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

  Android cihazlarda Drops nasıl kullanılır?

  Drops uygulamasını kullanmaya başlamak için Android cihazınıza indirdirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya giriş yapın. Öğrenmek istediğiniz dil seçimini yaparak Drops uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz. 30’dan fazla dile ücretsiz olarak erişim sağlayabilirsiniz.

  d1.png

  Uygulama üzerine yeni eklenen bir özellik olan Karakter Aracı sayesinde öğrendiğiniz dil üzerinde okuma ve yazma yeteneğinizi de kolaylıkla geliştirebilirsiniz.

  d2.png

  Farklı alfabelere sahip olan dilleri öğrenirken alfabede yer alan harflerin nasıl yazıldığını da Drops uygulaması üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

  d3.png

  Daha hızlı bir şekilde farklı kelimeler öğrenebilmeniz için yazma işlemi yerine hızlı giriş işlemi ile dil öğrenme işlemine hız kesmeden devam edebilirsiniz.

  d4.png

  Uygulamanın İstatistik bölümüne giriş yaparak ilerlemenizi takip edebilirsiniz. Ayrıca günlük hakkınızın ne zaman yükleneceğini de bu ekran üzerinden takip edebilirsiniz.

  d5.png
Facebook yorumları