DSynchronize Portable 2.44.30

Bilgisayarınızdaki iki farklı dosyayı senkronize etmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  2 MB
  Sürüm:
  2.44.30
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  PortableApps
  DSynchronize Portable, bilgisayarınızda bulunan birbirinden bağımsız iki klasörü senkronize etmenizi sağlayan programdır. DSynchronize Portable, bir USB flash sürücüdeki, bulut hizmetindeki, HDD’de veya yerel ağ bağlantısındaki dosyalarınızı iki farklı klasörden eşitlemenizi sağlar. Yalnızca daha yeni öğelerin kopyalanması, iki yönlü senkronizasyonun sağlanması, hedef klasöre tarih eklenmesi ve mevcut değilse dizinlerin oluşturulması gibi istediğiniz bir özelliği seçebilmeniz mümkündür. Bu işlem tamamlandığında, bir ses çalmak, uygulamadan çıkmak veya bilgisayarı kapatmak mümkündür. Dosya senkronize işleminde gerçekleşen hataları yok sayabilir, öğelerin senkronize edileceği veya gerçek zamanlı olarak gerçekleştirileceği düzenli bir süre belirleyebilirsiniz. Dosyaları silmeden, eklemeden, taşımadan veya değiştirmeden önce bilgisayarınız o işlem için sizden izin isteyecektir. Ayrıca yedeklemelerde en fazla 5 değişikliğe izin verilmektedir ve sınırsız sayıda senkronizasyon çifti oluşturulabilir.

  Programın Artı Yönleri

  1. DSynchronize Portable indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. DSynchronize Portable programı bilgisayarınızın CPU ve belleğini minimum seviyede kullanarak bilgisayarınızın çalışmasında herhangi bir olumsuz etki sağlamaz.
  3. DSynchronize Portable programının sahip olduğu tüm özelliklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilirsiniz.

  DSynchronize Portable Nasıl İndirilir?

  DSynchronize Portable indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Bilgisayarınıza DSynchronize Portable indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.


  DSynchronize Portable Nasıl Kurulur?

  1. DSynchronize Portable kurulumu için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuzu kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra açılacak pencere üzerinde bulunan liste aracılığı ile DSynchronize Portable programını kullanacağınız dili seçin ve ardından “OK” butonuna tıklayın.

   d1.PNG
  2. PC’ye DSynchronize Portable kurulumunu gerçekleştirmek için gerekli lisans sözleşmelerini okuyup onaylamanız gerekmektedir. Lisans sözleşmesini okuduktan sonra “I Agree” butonuna tıklayarak sözleşmeyi kabul ederek kuruluma devam edebilirsiniz.

   d2.PNG
  3. Son olarak DSynchronize Portable programının bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçin ve ardından “Install” butonuna tıklayın.

   d3.PNG
  4. Bilgisayarınıza DSynchronize Portable kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   d4.PNG

  DSynchronize Portable Nasıl Kullanılır?

  1. DSynchronize Portable programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak DSynchronize Portable programına giriş yapın. Programa giriş yaptıktan sonra açılacak pencere üzerinde yer alan “Sources” bölümüne fare ile sağ tık yapın ve açılacak liste üzerinden “Add New…” seçeneğine tıklayarak yeni bir kaynak ekleyin. Aynı işlemi “Destinations” bölümü için de gerçekleştirin ve hedef klasörü ekleyin.

   d5.PNG
  2. DSynchronize Portable programının Sources ve Destinations bölümüne gerekli dosya yollarını ekledikten sonra “Synchronize” butonuna tıklayın.

   d6.PNG
  3. Synchronize butonuna tıkladıktan sonra seçtiğiniz kaynak bölümünde bulunan dosyalar hedef bölümü ile senkronize edilecektir. Senkronize işleminin tamamlanma süresi seçtiğiniz kaynak bölümündeki dosya sayısına, dosya boyutuna ve bilgisayarınızın performansına göre değişiklik gösterebilir.

   d7.PNG
  4. Senkronize işlemi tamamlandıktan sonra senkronize edilen dosyaları kullanmaya başlayabilirsiniz.

   d8.PNG
Facebook yorumları