DU Ekran Kaydedici (Android) indir 1.7.2.3

Android cihazlar için ekran videosu kayıt etme uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  9,4 MB
  Sürüm:
  1.7.2.3
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  DU Recorder
  DU Recorder - Screen Recorder, Video Editor kullanıcıların video kaydetmesini kolaylaştıran erişilebilir, yüksek kaliteli bir kayıt uygulamasıdır. Uygulama, video kaydı, ekran görüntüsü çekme, video görüşmeleri kaydetme ve daha fazlasını içeren farklı özelliklere sahiptir. DU Recorder uygulaması tamamen ücretsizdir ve kayıt süresi sınırsızdır. Videolar yüksek kaliteli ve apk çok sayıda dilde mevcut bir arayüze sahip, herkes için erişilebilir hale getiriyor. Ayrıca, DU Recorder apk ile görüntüleri kolayca düzenlemek ve bir kolaj şeklinde birkaç fotoğrafın bulanıklaştırılması veya birleştirilmesi gibi efektleri kullanmak da mümkündür. APK, ekranınızı YouTube, Facebook ve daha fazlası gibi farklı sitelere kolayca yayınlamanızı sağlayan bir canlı akış seçeneğine sahiptir. DU Recorder ile kullanıcılar cihazlarında gerçekleştirdiği görüntülü aramaları güvenle kaydedebilir.

  DU Recorder’ın sahip olduğu özellikler

  - Android kullanıcıları için kolay, kullanıcı dostu ve kullanışlıdır,

  - Telefonunuzun ekran videolarını bir düğmeye tıklama ile kaydedin,

  - Ekran görüntüleri çekin, video görüşmeleri ve daha fazlasını kaydedin,

  - Uygulama ücretsizdir,

  - Uygulamayı istediğiniz dilde kullanabilirsiniz,

  - Fotoğraflarınızı kolayca düzenleyin ve kolaj seçeneği gibi efektleri kullanın,

  - Ekranınızı Facebook ve YouTube gibi sitelere yönlendirin,

  - Sınırsız istediğiniz kadar kayıt yapın,

  - Sinir bozucu reklamlar yok.

  Uygulamayı Google Play Store üzerinden telefonunuza indirin. Daha sonra uygulamayı çalıştırın. Uygulamayı çalıştırdığınızda size kullanımı hakkında bazı bilgiler verecektir. Ancak biz sizlere adım adım nasıl kullanacağınızı ekran görüntüleri ile anlatacağız.

  du1.jpg

  Uygulamayı başlattıktan sonra telefonunuzun ana ekranına dönüş yaptığınız zaman ekran üzerinde bir widget belirecek. Bu widget telefonunuz ekranını hızlıca video kayıt almanızı sağlar.

  du2.jpg

  Dilerseniz bu widget özelliğini kapatarak sadece bildirim paneli üzerinden de ekran kayıt işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  du3.jpg

  Ekran kayıtlarınızı uygulamaya giriş yaptığınızda hızlı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

  du4.jpg

  Uygulama üzerinde bulunan Live kısmına gelerek uygulama ile yapılan canlı yayınları izleyebilirsiniz. Seçeceğiniz oyunlara özel canlı yayınlar da bulunmaktadır.

  du5.jpg

  Uygulama çektiğiniz videoları düzenleme, videoları birleştirmeye, videodan GIF’e çevirmeye, WI-FI ağı üzerinden aktarım yapmanıza olanak sağlar. Telefon üzerinde çektiğiniz ekran görüntülerini de bu menü üzerinden düzenleyebilir ve birleştirme işlemi yapabilirsiniz.

  du6.jpg

  Ve son olarak da ayarlar kısmında çekeceğiniz ekran videoların ayarlamalarını yapabilirsiniz. Bu menü size video çözünürlüğünden ekran videosu kayıt edilirken yönetebileceğiniz ayarlara kadar birçok ayar seçeneği sunmaktadır.

  du7.jpg
Facebook yorumları