DU Speed Booster indir (Android) 3.1.5.1

Android cihazlarınızın performansını arttırmanızı sağlayan ücretsiz bir uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  15 MB
  Sürüm:
  3.1.5.1
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  DU APPS
  DU Speed Booster, Android cihazlarınızı hızlandırmanızı sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. DU Speed Booster uygulaması üzerinden arka planda gereksiz yere çalışan uygulamaları durdurarak, uygulamaların kullanılmayan ön belleklerini temizleyerek ve cihazınız üzerinde yer alan gereksiz dosyaların temizlenmesini sağlayarak cihazınızı hızlandırabilirsiniz. DU Speed Booster uygulamasını kullanarak performansı düşen ve depolama alanı dolu olan cihazlarınızı hızlandırabilirsiniz. Ayrıca DU Speed Booster uygulaması üzerinde yer alan aktif koruyucu sayesinde cihazınızı dışarıdan gelebilecek olan zararlı yazılımlardan da koruyabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- DU Speed Booster uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2- DU Speed Booster
  uygulamasını kullanarak mobil cihazınız üzerinde bulunan interneti de hızlı olarak kullanmanızı sağlayabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- DU Speed Booster uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.

  DU Speed Booster nasıl yüklenir?

  Ücretsiz DU Speed Booster indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. DU Speed Booster indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Google Play Store’a yönlendirecektir. Uygulamayı otomatik olarak açılacak olan Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  DU Speed Booster nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmiş olduğunuz DU Speed Booster uygulaması Android cihazınız kurulumu otomatik olarak gerçekleşir. Uygulamayı kullanmak için cihazınızın menüsü üzerinde yer alan DU Speed Booster logosuna dokunarak giriş yapmanız yeterlidir.

  DU Speed Booster nasıl kullanılır?

  Android cihazınıza indirmiş olduğunuz DU Speed Booster uygulamasını çalıştırın. Uygulamanın ana ekranı üzerinden direkt olarak cihazınızı tarama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Tarama işlemi tamamlandıktan sonra cihazınızı yavaşlatan uygulamaları, cihazınızda bulunan gereksiz dosyaları ve otomatik olarak başlayarak cihazınızın yavaşlamasına neden olan uygulamaları durdurabilirsiniz. Uygulamanın ana ekranı üzerinden hızlandırma işlemini gerçekleştirdikten sonra dilerseniz bu işlemleri ayrı ayrı detaylı olarak da gerçekleştirebilirsiniz.

  d1.png

  Gereksiz Dosya Temizleme bölümüne giriş yaparak cihazınızın depolama alanının dolmasına neden olan gereksiz dosyaları temizleyerek depolama alanınızı arttırabilirsiniz.

  d2.png

  DU Speed Booster uygulamasında bulunan aktif koruma özelliği sayesinde cihazınızı her zaman dışarıdan gelecek tehditlere karşı koruyabilirsiniz.

  d3.png

  Network Boost özelliği sayesinde cihazınız üzerinde kullanmış olduğunuz internetin hızını arttırabilirsiniz.

  d4.png

  Cihaz soğutma özelliğini kullanarak arka planda gereksiz yere çalışan uygulamaları durdurarak cihazınızı soğutabilirsiniz.

  d5.png

  Bazı Android cihazlarda yer almayan Uygulama Yöneticisi özelliğini DU Speed Booster uygulaması üzerinden kullanarak cihazınız üzerinde yer alan uygulamaları yönetebilirsiniz.

  d6.png
Facebook yorumları