Dual Space indir (Android) 2.1.1

Android cihazlarınızdaki uygulamaları klonlamanızı sağlayan ücretsiz bir uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  5,8 MB
  Sürüm:
  2.1.1
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  SUPERLITE
  Dual Space, Android cihazlarınızda bulunan uygulamaları klonlayarak birden fazla hesap kullanmanızı sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Dual Space uygulamasını Android cihazlarınıza indirerek birden fazla WhatsApp, Snapchat, Messenger, Facebook vb. gibi uygulamaları kullanabilirsiniz. Dual Space uygulamasında bulunan veri gizleme özelliği sayesinde iş ve kişisel hesaplarınızın bildirimlerini gizleyebilir ve cihazınızı kullanan diğer kişilerin bildirimlerinizi görmesini engelleyebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Dual Space uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Dual Space uygulamasında klonladığınız uygulamalar ile orijinal uygulamalar arasında kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz.
  3. Dual Space sayesinde iş hesaplarınızı ve kişisel hesaplarınızı aynı anda yönetebilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Dual Space uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2. Dual Space uygulamasında bulunan tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için uygulamanın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.
  Dual Space indirme nasıl yapılır?

  Dual Space indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Dual Space uygulamasını hiçbir ücret ödemeden cihazınıza indirebilirsiniz.


  Dual Space kurulumu nasıl yapılır?

  Play Store üzerinden Android cihazınıza indireceğiniz Dual Space uygulamasını kurulum işlemine gerek duymadan hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamayı kullanmaya başlamanız için cihazınız üzerinden giriş yapmanız yeterlidir.


  Dual Space nasıl kullanılır?

  1. Dual Space uygulamasının indirme işleminin tamamlanmasının ardından uygulamaya giriş yapın. Dual Space uygulamasına giriş yaptıktan sonra cihazınız üzerinde Dual Space uygulaması ile uyumlu olan uygulamalar otomatik olarak listelenecektir. Cihazınız üzerinde bulunan uygulamaların listelenmesinin ardından klonlanmaya izin verilen uygulamaları klonlamaya başlayabilirsiniz. Cihazınıza sonradan indireceğiniz uygulamalar da Dual Space uygulamasına otomatik olarak eklenmektedir.

   d1.jpeg

  2. Sosyal medya uygulamalarında birden fazla hesap ile giriş yapmak istediğinizde karşılaştığınız hataları Dual Space kullanarak engelleyebilirsiniz. Ayrıca Dual Space uygulamasını kullanarak giriş yapacağınız sosyal medya hesaplarının bildirim ayarlarında da değişiklik yapabilirsiniz.

   d2.jpeg

  3. Dual Space kullanarak klonladığınız uygulamalar cihazınızın belleğini rahatsız etmez. Klonladığınız uygulamalar Dual Space uygulamasının sağlayacağı özel alanda çalışmaya devam eder.

   d3.jpeg

  4. Dual Space uygulamasını kullanarak iş ve kişisel hesaplarınızı ayırarak büyük bir karmaşanın önüne geçebilirsiniz.

   d4.jpeg

  5. Klonladığınız uygulamalar ve orijinal uygulamalar arasında kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz. Böylelikle hesaplarınızdan gelecek olan bildirimleri gözünüzden kaçırmazsınız.

   d5.jpeg
Facebook yorumları