Dub Music Player (Android) 4.11

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz yüksek kaliteli müzik çalar uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  12 MB
  Sürüm:
  4.11
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Dub Studio Productions
  Dub Music Player, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz geliştirilmiş müzik çalma uygulamasıdır. Çevrimdışı olarak müzik dinleyebileceğiniz Dub Music Player uygulamasında bulunan ekolayzer ve bas güçlendirici gibi ses arttırıcı özellikler sayesinde stereo kalitesinde müzik dinleyebilirsiniz. Android için Dub Music Player çok kullanışlı bir arayüze sahiptir. Ayrıca, Dub Music Player uygulamasının sahip olduğu arayüzü de değiştirebilmeniz mümkün.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Dub Music Player uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Dub Music Player, Android cihazlarınızda bulunan tüm ses dosyalarını desteklemektedir.
  3. Dub Music Player uygulamasının sahip olduğu tüm özellikleri herhangi bir ücret ödemeden sınırsız olarak kullanabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Dub Music Player uygulaması içerisinde reklam barındırmaktadır.
  2. Dub Music Player uygulaması, Android cihazınızda bulunan diğer uygulamaların çıkardığı seslerin kalitesine herhangi bir etki etmez. (Spotify, YouTube Music vb. müzik dinleme platformları)

  Dub Music Player Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Dub Music Player indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Dub Music Player indirme işlemini Play Store uygulaması üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.


  Dub Music Player Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden cihazınıza indirdiğiniz Dub Music Player kurulumu için uygulamayı indirmeniz yeterlidir. Uygulamanın indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.


  Dub Music Player Nasıl Kullanılır?

  1. Dub Music Player uygulamasının cihazınıza indirme işlemini tamamlandıktan sonra uygulamayı hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Dub Music Player uygulamasına giriş yapmanızın ardından Android cihazınızın hafızasında veya harici hafıza kartında bulunan tüm ses dosyaları otomatik olarak uygulamaya senkronize edilecektir.

   d1.png

  2. Android cihazınızın hafızasında yer alan ses dosyaları Dub Music Player uygulamasına senkronize edilmesinin ardından başlatacağınız ses dosyasını uygulamanın ana ekranından yönetebilirsiniz. Gelişmiş ve güçlü özelliklerin yanı sıra, sizin için harika bir arayüz ve görsel oluşturmaktadır. Ses spektrumu grafik ekolayzer çubukları, analog VU metre, dairesel ses çubukları ve vinil kayıtlar döner tablasına hayran kalacaksınız. Tüm müzik spektrumları çubukları, tercih ettiğiniz şarkıları çalarken, ses ritmine göre hareket eder.

   d2.png

  3. Dub Music Player uygulamasının Ekolayzer bölümüne giriş yaparak dinlediğiniz parçanın ses kalitesinde değişiklik yapabilir, bass efektini değiştirebilir ve daha birçok işlemi tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

   d3.png
Facebook yorumları