Dubsmash (Android) 4.18.2

Android cihazınızda kaliteli videolar oluşturabileceğiniz eğlenceli bir uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  11 MB
  Sürüm:
  4.18.2
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Dubsmash
  Dubsmash, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz video oluşturma uygulamasıdır. Dubsmash uygulamasını kullanarak sevdiğiniz bir müzik üzerine bir video oluşturabilirsiniz. Uygulama üzerinde bulunmayan müzik ve ses dosyalarını dilerseniz kendi cihazınızdan veya internet üzerinden ekleyebilirsiniz. Seçeceğiniz ses ile bir Dub oluşturabilir ve tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca Trend bölümünde bulunan akımlara katılarak kendi içeriğinizi de yayınlayabilirsiniz. Dubsmash uygulamasında oluşturacağınız profil ile Dubsmash uygulamasını kullanan diğer kullanıcıları takip edebilir ve diğer kullanıcıların oluşturduğu içeriklere beğeni ve yorum atabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Dubsmash uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Dubsmash uygulamasını bir video düzenleme uygulaması olarak kullanabilirsiniz.
  3. Dubsmash uygulaması sayesinde yeni müzikler keşfedebilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Dubsmash uygulamasını kullanabilmeniz için cihazınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Android için Dubsmash Nasıl İndirilir?

  Dubsmash indirmek için sayfanın üst bölümünde yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Android cihazınıza Dubsmash indirmek için Play Store uygulamasında bulunan Yükle butonuna tıklayın.


  Android için Dubsmash Nasıl Kurulur?

  Android cihazınıza Play Store uygulaması üzerinden indirmiş olduğunuz Dubsmash uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak gerçekleşir. Dubsmash uygulamasını kullanmak için uygulamaya cihazınızda giriş yapmanız yeterli olacaktır.


  Android için Dubsmash Nasıl Kullanılır?

  1. Dubsmash cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı cihazınızın menüsü üzerinden başlatın. Dubsmash uygulamasına giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkacak ekran üzerinden trend videoları görüntüleyebilir, trend akımlara göz atabilir ve diğer birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

   d1.png

  2. Dubsmash uygulamasında bulunan trendlere kendi videonuzu oluşturabilir ve oluşturduğunuz videoları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz.

   d2.png

  3. Dubsmash uygulamasında oluşturacağınız profilin tüm etkinliklerini Activity bölümüne giriş yaparak görüntüleyebilirsiniz.

   d3.png

  4. Dubsmash uygulamasında bulunan trend ve challenge bölümüne giriş yaparak yeni ve daha önce duyulmamış olan müzikleri de keşfedebilirsiniz. Bu müziklere farklı videolar oluşturarak bu videoları takipçileriniz ile paylaşabilirsiniz.

   d4.png
Facebook yorumları