DuckDuckGo Privacy Browser (Android) 5.40.3

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz gizliliğe önem veren bir internet tarayıcısı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  9 MB
  Sürüm:
  5.40.3
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  DuckDuckGo
  DuckDuckGo Privacy Browser, Android cihazlarda kullanıcının kişisel bilgilerini ve tercihlerini üçüncü taraflardan uzak tutmaya odaklanan bir internet tarayıcısıdır. DuckDuckGo Privacy Browser uygulamasının ana özelliği, web sitelerinin etkinliğini kaydetmesini ve izlemesini durdurma yeteneğidir. Örneğin, internetten bir ürünü incelediğinizde, tüm internette aynı ürünün reklamlarıyla takip edilmezsiniz. Tarayıcı ayrıca varsayılan olarak güvenli bir bağlantı kullanmayı tercih eder, bu da ISS'lerin ve diğer üçüncü tarafların nerede olduğunuzu bilmenizi engeller. Tüm bu özelliklere ek olarak; uygulama DuckDuckGo arama motorunu kullandığından, verileriniz güvende tutulur.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. DuckDuckGo Privacy Browser uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. DuckDuckGo Privacy Browser uygulamasını kullanarak internette hızlı bir şekilde gezinti sağlayabilirsiniz.
  3. DuckDuckGo Privacy Browser uygulamasındaki güvenli bağlantı özelliği sayesinde internette gerçekleştirdiğiniz işlemler üçüncü taraflar ile paylaşılmaz.
  4. DuckDuckGo Privacy Browser, diğer internet tarayıcılarına göre daha verimli şekilde çalışmaktadır.

  DuckDuckGo Privacy Browser Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza DuckDuckGo Privacy Browser indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. DuckDuckGo Privacy Browser indirme işleminiPlay Store uygulaması üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.


  DuckDuckGo Privacy Browser Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden cihazınıza indirdiğiniz DuckDuckGo Privacy Browser kurulumu için uygulamayı indirmeniz yeterlidir. Uygulamanın indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı direkt olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.


  DuckDuckGo Privacy Browser Nasıl Kullanılır?

  1. DuckDuckGo Privacy Browser uygulamasının cihazınıza indirme işlemini tamamlandıktan sonra uygulamayı hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. DuckDuckGo Privacy Browser uygulamasına giriş yapmanızın ardından açılan ana ekran üzerindeki adres çubuğuna aramak istediğiniz içerik hakkında bir kelime yazarak hızlı bir şekilde arama işlemi gerçekleştirebilir veya ziyaret etmek istediğiniz web sitesinin adresini yazabilirsiniz.

   d1.jpg

  2. Ziyaret etmek istediğiniz web sitesine giriş yaptıktan sonra uygulamanın sağ üst kısmındaki üç noktaya tıkladığınızda açılan liste üzerinden tarayıcının çeşitli özelliklerini kullanabilirsiniz.

   d2.jpg

  3. DuckDuckGo Privacy Browser tarayıcısında gerçekleştirmek istediğiniz işlemleri tamamladıktan sonra uygulamanın ana ekranındaki ateş simgesine dokunduğunuzda açılan menü üzerindeki “Clear All Tabs and Data” butonuna tıklayarak uygulamada gerçekleştirdiğiniz tüm işlemleri temizleyebilir ve tarayıcınızı ilk kez indirmiş gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.

   d3.jpg

  4. DuckDuckGo Privacy Browser uygulamasının “Settings” bölümünden ise tarayıcının tüm ayarlarını yönetebilir ve tarayıcının temasını değiştirebilirsiniz.

   d4.jpg
Facebook yorumları