Duolingo indir (Android) 3.106.4

Android cihazlarınız üzerinden yabancı dil öğrenebileceğiniz ücretsiz uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  17 MB
  Sürüm:
  3.106.4
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Duolingo
  Duolingo, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz yabancı dil öğrenebileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. Uygulama üzerinde yer alan 20’den fazla dil seçeneği ile hem eğlenip hem de yeni bir dil öğrenebilirsiniz. Uygulama üzerinden çalışmanıza bağlı olarak başlangıç seviyesinden neredeyse anlama ve konuşma seviyesine kadar ücretsiz olarak yabancı dil öğrenebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Duolingo indirmek tamamen ücretsizdir.
  2-
  Uygulama üzerinde yer alan seviyeler sayesinde hiç zorlanmadan kendinize en uygun seviyede yabancı dil eğitimi alabilirsiniz.
  3- Duolingo üzerinde reklam barındırmamaktadır.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Duolingo üzerinde eğitimleri gerçekleştirirken uygulama anlık olarak kapandığında bazı ilerlemeleri kaybedebiliyorsunuz. İşlem yaptığınız eğitimi tamamen bitirmeden yarıda kesemiyorsunuz.

  Duolingo nasıl yüklenir?

  Android Duolingo indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Cihazınız üzerinden otomatik olarak açılacak olan Google Play Store üzerinden Duolingo uygulamasını cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Duolingo nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirmiş olduğunuz Duolingo kurulum işlemi otomatik olarak tamamlanacaktır. Duolingo kullanmaya başlayabilmeniz için uygulamayı cihazınız üzerinden başlatmanız yeterli olacaktır.

  Duolingo nasıl kullanılır?

  Duolingo uygulamasının cihazınıza kurulumu tamamlanmasından sonra uygulamaya giriş yapın. Uygulamaya giriş yaptığınızda ilk olarak ana dilinizi ve öğrenmek istediğiniz dilin seçimini yapın. 20’den fazla dil arasında istediğiniz dili seçerek hızlı bir şekilde öğrenmeye başlayabilirsiniz.

  d1.png

  Duolingo üzerinde yer alan yabancı dil eğitimlerinin tamamı ücretsizdir. Herhangi bir ücret ödemeden giriş seviyesinden itibaren yabancı dil öğrenmeye başlayabilirsiniz. Özellikle uygulama üzerinden yabancı dil öğrenirken eğitimlerde yer alan görsel ve animasyonlar sayesinde öğrendiğiniz dersler aklınızda daha da kalıcı olacaktır.

  d2.png

  Duolingo uygulaması üzerinden sadece resimlerle değil konuşarak, dinleyerek, okuyarak ve yazarak da yabancı dil öğrenme sürenizi daha da kısaltabilirsiniz. Duolingo uygulaması üzerinden yabancı dil öğrenirken aynı zamanda öğrendiğiniz dil ile konuşma ve anlama özelliğinizi de geliştirebilirsiniz.

  d3.png

  Duolingo uygulamasında yer alan haftalık takvim özelliği ile kendinize özel ders zamanı seçerek dilediğiniz zaman içerisinde cihazınıza gelecek bildirim ile Duolingo uygulamasına giriş yaparak hiçbir dersi kaçırmadan yabancı dil öğrenmeye devam edebilirsiniz.

  d4.png

  Ayrıca Duolingo üzerinde arkadaşlarınız ile bir kulüp oluşturarak aynı anda yarış içerisinde olabilirsiniz. Bu özellik sizi dil öğrenmek için daha da hırslandıracaktır.

  d5.png
Facebook yorumları