DVDVideoSoft Free Studio 6.7.0.712

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz indirme ve düzenleme işlemlerini bir arada bulunduran program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  57 MB
  Sürüm:
  6.7.0.712
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  DVDVideoSoft
  DVDVideoSoft Free Studio, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz çoklu ortam indirme ve işleme için çeşitli indirme, dönüştürme, kaydetme ve düzenleme araçlarını bir araya getiren programdır. Free Studio, en etkili düzenleme araçlarına erişmenizi sağlayan kullanışlı bir menü ile birlikte gelir. Her araç kendi penceresinde açılır, böylece bir defada birden çok aracı başlatabilirsiniz. Özel kısayollar oluşturmak istediğinizde araçlara kurulum klasöründen de erişilebilir.

  Programın Artı Yönleri

  1. DVDVideoSoft Free Studio programını indirmek ücretsizdir.
  2. DVDVideoSoft Free Studio programı sayesinde birden fazla programın yapacağı işlemi sadece tek bir pencere üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
  3. DVDVideoSoft Free Studio çok kullanışlı bir arayüze sahiptir. Bu nedenle programın sahip olduğu herhangi bir özelliği birkaç saniye içerisinde kullanabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. DVDVideoSoft Free Studio programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.
  2. DVDVideoSoft Free Studio programı üzerinden indirme işlemi gerçekleştirebilmeniz için bilgisayarınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  DVDVideoSoft Free Studio Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza DVDVideoSoft Free Studio indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından bilgisayarınıza DVDVideoSoft Free Studio indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.


  DVDVideoSoft Free Studio Nasıl Kurulur?

  1. DVDVideoSoft Free Studio programını bilgisayarınıza kurmak için masaüstüne indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Açılacak pencere üzerinden DVDVideoSoft Free Studio programını kullanmak istediğiniz dili seçin ve ardından “OK” butonuna tıklayın.

   f1.png

  2. Dil seçimini gerçekleştirdikten sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinde bulunan “Browse…” butonuna tıklayarak DVDVideoSoft Free Studio programını bilgisayarınızda kurmak istediğiniz alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın. Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra kurulum işlemi otomatik olarak tamamlanacaktır.

   f2.png

  DVDVideoSoft Free Studio Nasıl Kullanılır?

  1. Bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirdiğiniz DVDVideoSoft Free Studio programına masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz. Programa giriş yaptıktan sonra açılacak pencere üzerinde bulunan YouTube, Download, Convert, Record ve Edit bölümünden dilediğinizi kullanabilirsiniz.

   f3.png

  2. DVDVideoSoft Free Studio programını kullanarak bilgisayarınıza YouTube platformundan video indirmek için aşağıdaki görselde gerçekleştirilen adımları takip edebilirsiniz.

   [​IMG]

  3. DVDVideoSoft Free Studio programının “Download” bölümünü kullanarak bilgisayarınız torrent dosyası, Instagram fotoğraflarını veya videolarını, SoundCloud ses dosyalarını, Dailymotion videolarını ve Vimeo içeriklerini indirebilirsiniz.

   f5.png

  4. DVDVideoSoft Free Studio programının “Convert” bölümünde ise video dönüştürme, ses dosyası dönüştürme, resim ve fotoğraf dönüştürme ve diğer birçok dönüştürme işlemini kullanabilirsiniz. Free Studio programına kullanacağınız dönüştürme işlemleri sonucunda sahip olduğunuz fotoğraf, video veya ses dosyalarında herhangi bir kalite kaybı yaşamazsınız.

   f6.png

  5. Programın “Record” bölümünde bulunan ekran kaydetme, Skype görüşme kaydetme ve DVD dönüştürme özelliklerini de kullanabilirsiniz.

   f7.png

  6. DVDVideoSoft Free Studio programını kullanarak kaydettiğiniz ekran görüntülerini, ses dosyalarını ve fotoğrafları programın “Edit” bölümünde yer alan ses düzenleme ve video düzenleme özelliklerini kullanarak düzenleyebilirsiniz.

   f8.png
Facebook yorumları