EagleGet indir 2.0.5.0

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz dosya indirme aracı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  9,1 MB
  Sürüm:
  2.0.5.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  EagleGet
  EagleGet, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz dosya indirme aracıdır. EagleGet programını kullanarak internet üzerinden indireceğiniz dosyaları daha hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Dosya indirme işlemini gerçekleştirirken karşılaşacağınız herhangi bir internet kesilme probleminde EagleGet programı sayesinde dosyayı kaldığınız yerden indirmeye devam edebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- EagleGet programını indirmek ücretsizdir.
  2- EagleGet
  programı üzerinden dosya indirme işlemi, normal bir şekilde dosya indirme işlemine göre çok daha hızlıdır.
  3- EagleGet çok kullanışlı bir arayüze sahiptir. Program hakkında çok fazla bilgi sahibi olmayan birisi bile programı kolaylıkla kullanabilir.

  Programın Eksi Yönleri

  1- EagleGet programı üzerinde reklam barındırmaktadır. Bu reklamların kaldırılmasını istiyorsanız EagleGet premium sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  EagleGet indirme nasıl yapılır?

  EagleGet indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. EagleGet kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  EagleGet kurulumu nasıl yapılır?

  EagleGet kurulumu için bilgisayarınız üzerine indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza gelecek pencere üzerinden EagleGet programının kurulum yapılacağı alanı seçin ve ardından Install butonuna tıklayın.

  e1.png

  EagleGet kurulumu saniyeler içerisinde tamamlanacaktır. Finish butonuna tıkladıktan sonra EagleGet kurulum ekranından çıkış yaparak kurulumu tamamlayabilirsiniz.

  e2.png

  EagleGet nasıl kullanılır?

  EagleGet programının kurulumu tamamlandıktan sonra program otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. EagleGet kurulum işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın varsayılan tarayıcısı üzerinde otomatik olarak yönlendirileceksiniz. EagleGet programını kullanabilmek için bilgisayarınızda varsayılan olarak kullandığınız internet tarayıcısı üzerinde EagleGet programının eklentisini yüklemeniz gerekmektedir. EagleGet eklentisini bilgisayarınızın varsayılan tarayıcısı üzerine ekleme işlemini gerçekleştirerek dosya indirme işleminizi hızlandırabilirsiniz.

  e3.png

  EagleGet eklentisini internet tarayıcınıza ekledikten sonra EagleGet programına geçiş yapın. EagleGet programına giriş yaptıktan sonra karşınıza aşağıdaki ekran gelecektir. Bu ekran üzerinde kırmızı ok ile gösterilen + simgesine tıklayarak dosya indirme ekranına geçiş yapabilirsiniz.

  e4.png

  Dosya indirme ekranına giriş yaptığınız zaman burada bulunan bağlantı boşluğuna indirmek istediğiniz dosyanın URL’sini giriş yapın. Ardından indirmek istediğiniz dosyanın bilgisayarınız üzerinde indirileceği alanı seçerek OK butonuna tıklayın. Eğer indirme işlemi desteklenen bir dosya ise indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.

  e5.png

  Programın sol kısmında alan menü üzerinden bilgisayarınız üzerinde indirme işlemi devam eden veya tamamlanmış olan dosyaları/programları görüntüleyebilirsiniz.

  e6.png
Facebook yorumları