EASEUS Data Recovery 13.0

Bilgisayarınızdan yanlışlıkla silinmiş olan dosyaları geri yüklemenizi sağlayan bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  1,5 MB
  Sürüm:
  13.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  EASEUS
  EASEUS Data Recovery, bilgisayarınızdan yanlışlıkla silinen veya ortadan kaybolan dosyaları kurtarmanıza yardımcı olan bir programdır. EASEUS Data Recovery programını kullanarak bilgisayarınızdan silinen fotoğrafları, videoları, ses dosyalarını, e-postaları ve diğer tüm belgeleri kurtarabilirsiniz. EASEUS Data Recovery, sisteminizde bulunan sabit sürücüleri otomatik olarak algılar ve dilediğiniz diski seçmenizi sağlar. Program, kurtarılan dosyalara sahip bir liste sunar ve ad, tarih, tür ve boyut gibi her biri hakkındaki ayrıntıları görüntülemenizi sağlar. Ayrıca sonuçları dosya yoluna, türüne veya tarihine göre filtreleyebilir, dosyaları özel bir panelde önizleyebilir, kurtarmak istediğiniz öğeleri seçebilir, arama işlemlerini gerçekleştirebilir ve tarama sonuçlarını RSF dosya formatına aktarabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. EASEUS Data Recovery indirmek ücretsizdir.
  2. EASEUS Data Recovery, diğer veri kurtarma programlarına göre daha etkili sonuç vermektedir.
  3. EASEUS Data Recovery programı çok kullanışlı bir arayüze sahiptir. Programın mevcut özelliklerini kolaylıkla kullanabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. EASEUS Data Recovery programının sahip olduğu tüm özellikleri kullanabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  EASEUS Data Recovery Nasıl İndirilir?

  PC’ye EASEUS Data Recovery indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayara EASEUS Data Recovery indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  EASEUS Data Recovery Nasıl Kurulur?

  1. EASEUS Data Recovery kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra aktif hale gelecek pencere üzerindeki “Install Now” butonuna tıklayarak kurulumu başlatın.

   e1.png

  2. Bilgisayara EASEUS Data Recovery kurulum işlemi tamamlandıktan sonra “Start Now” butonuna tıklayarak programı çalıştırabilir ve kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   e2.png

  EASEUS Data Recovery Nasıl Kullanılır?

  1. EASEUS Data Recovery programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. EASEUS Data Recovery programına giriş yapmanızın ardından aktif hale gelecek pencere üzerinden veri kurtarma işlemi uygulamak istediğiniz disk bölümünü seçin ve ardından “Tara” butonuna tıklayın.

   e3.png

  2. Bilgisayarınızdan silinen dosyaların tarama işlemi tamamlandıktan sonra EASEUS Data Recovery programının ana penceresi üzerinden kurtarmak istediğiniz dosyaları seçin.

   e4.png

  3. EASEUS Data Recovery programını kullanarak bilgisayarınızda kurtarmak istediğiniz verileri seçtikten sonra seçilen verilerin içeriğini görüntüleyebilirsiniz. Seçilen veriler, kurtarmak istediğiniz veriler ile eşitleniyorsa “Kurtar” butonuna tıklayın.

   e5.png

  4. EASEUS Data Recovery programında kurtarmak istediğiniz verileri seçtikten sonra açılacak pencere üzerinden kurtarılacak olan verilerin bilgisayarınızda kaydedileceği alanı seçebilirsiniz. Kurtarılacak verilerin kaydedileceği alanı seçtikten sonra “OK” butonuna tıklayın ve kurtarma işlemini başlatın.

   e6.png
Facebook yorumları