Easy Auto Clicker 2.0

Bilgisayarınızda fare tıklatma işlemini programlayarak otomatik olarak yapmanızı sağlayan yazılım

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  768 KB
  Sürüm:
  2.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Easy Auto Clicker
  Easy Auto Clicker, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz otomatik fare tıklatması yapmanızı sağlayan ücretsiz bir yazılımdır. Easy Auto Clicker, otomatik fare tıklatmasını yapılandırmanın yanı sıra bir kısayol tuşuyla komutu başlatıp durdurmanıza olanak tanıyan kullanımı kolay bir yazılımdır. Bilgisayarınızda tekrarlayan tıklamalar gerektiren her türlü etkinlik için kullanılabilir. Easy Auto Clicker yazılımında; tıklama aralığını saat, dakika, saniye ve milisaniye cinsinden belirleyebilir, tıklatma işlemini gerçekleştirecek (sol, sağ veya orta) fare düğmesini seçebilir, tek veya çift tıklamayı seçebilir ve programladığınız işlemin kaç kez tekrarlanacağınız seçebilirsiniz. Yazılım, siz durdurana dek planladığınız tıklatma işlemini gerçekleştirmeye devam eder.

  Programın Artı Yönleri

  1. Easy Auto Clicker yazılımını indirmek ücretsizdir.
  2. Easy Auto Clicker tüm kullanıcı seviyelerine hitap eden çok basit ve kullanışlı bir yazılımdır.
  3. Easy Auto Clicker yazılımının sahip olduğu tüm özelliklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Easy Auto Clicker programında sadece tek dil seçeneği bulunmaktadır.

  Easy Auto Clicker Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza ücretsiz Easy Auto Clicker indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayarak programın kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


  Easy Auto Clicker Nasıl Kurulur?

  Easy Auto Clicker kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirdiğiniz kurulum dosyasını çalıştırın. Easy Auto Clicker yazılımını herhangi bir kurulum işlemine gerek duymadan kullanmaya başlayabilirsiniz.


  Easy Auto Clicker Nasıl Kullanılır?

  1. Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz Easy Auto Clicker programını çalıştırın. Easy Auto Clicker programına giriş yaptıktan sonra karşınıza aşağıdaki görselde bulunan pencere gelecektir. Bu pencere üzerinden Easy Auto Clicker programının sahip olduğu tüm özellikleri kontrol edebiliyorsunuz.

   e1.PNG

  2. Easy Auto Clicker programını bilgisayarınızda çalıştırmadan önce programın ana ekranında bulunan “Click interval” bölümünden yapılacak tıklatma işleminin ne sıklıkla yapılacağını seçin. Örneğin: 1 saat süreyle, 10 dakika süreyle, 10 saniye süreyle veya 100 milisaniye süreyle.

   e2.PNG

  3. Easy Auto Clicker programında tıklatma aralığını seçtikten sonra programın ana ekranında bulunan “Click options” bölümünde bulunan “Mouse buton” listesini kullanarak tıklatmak istediğiniz fare butonunu seçin.

   e3.png

  4. Tıklatmak istediğiniz butonu seçtikten sonra “Click type” listesi üzerinden farenizin Single (Tek) veya Double (Çift) tıklama seçeneğinden birini seçebilirsiniz.

   e4.png

  5. Yukarıda görseller ile belirtilen tüm adımları gerçekleştirdikten sonra klavyenizde bulunan F7 tuşunu kullanarak Easy Auto Clicker yazılımını çalıştırabilirsiniz. Yazılımı durdurmak için F7 butonunu kullanabilirsiniz. Dilerseniz bu kısayol tuşunu da “Hotkey setting” bölümüne giriş yaparak değiştirebilirsiniz.

   e5.PNG
Facebook yorumları