Easy Dark Mode 1.2.0.5

Windows işletim sisteminde bulunan beyaz alanları koyulaştırmanızı sağlayan ücretsiz bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  247 KB
  Sürüm:
  1.2.0.5
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  WinTools
  Easy Dark Mode, bilgisayarınızın ekranında bulunan beyaz alanları koyulaştırmanızı sağlayan ücretsiz bir programdır. Windows 10 işletim sistemi arabirimini görüntülemek için karanlık ve hafif bir tema olan iki temel tema sunar. Aralarında geçiş yapmak için normal olarak tema kişiselleştirme ayarlarına erişmeniz ve oradan modu seçmeniz gerekir. Easy Dark Mode, sadece birkaç tık ile koyu ve açık pencere temaları arasında doğrudan geçiş yapmanızı sağlayan, işlevsel ve hafif bir yazılımdır. Program kurulum gerektirmeden doğrudan başlatılabilir ve sistem tepsisinde göze çarpmadan çalışacaktır. Açık ve koyu temalar arasında geçiş yapabileceğiniz tepsi simgesine sağ tıklayarak istediğiniz zaman özelliklerine erişebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Easy Dark Mode programını indirmek ücretsizdir.
  2. Easy Dark Mode programında bulunan yüzen panel, iki ana tema arasında kolaylıkla geçiş yapmanızı sağlar.
  3. Easy Dark Mode programını herhangi bir kurulum işlemine gerek duymadan hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Easy Dark Mode programı bilgisayarınızdaki bazı beyaz alanları koyulaştıramıyor.
  2. Easy Dark Mode programı sadece Windows 10 işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarda çalışmaktadır.

  Easy Dark Mode Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza Easy Dark Mode indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza Easy Dark Mode indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.


  Easy Dark Mode Nasıl Kurulur?

  Easy Dark Mode indirme işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz dosyayı çalıştırın. Easy Dark Mode programını herhangi bir kurulum işlemine gerek duymadan kullanmaya başlayabilirsiniz.


  Easy Dark Mode Nasıl Kullanılır?

  1. Bilgisayarınıza Easy Dark Mode indirme işleminin tamamlanmasının ardından programı hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Easy Dark Mode programına giriş yaptıktan sonra sistem tepsisinde bulunan logoya fareniz ile sağ tık yaparak programı kolaylıkla yönetebilirsiniz.

   e1.png

  2. Easy Dark Mode programını kullanarak bilgisayarınızın klasörler bölümlerinde bulunan beyaz alanları koyulaştırmak için Easy Dark Mode kısayolu üzerine sağ tıklayarak açılacak menü üzerinden “Switch Panel” seçeneğine tıklayın. Switch Panel seçeneğine tıkladıktan sonra açılacak liste üzerinden “Dark” yazısına tıkladıktan sonra bilgisayarınızın klasörlerinde yer alan beyaz alanlar koyu renge dönüşecektir.

   e2.png

  3. Easy Dark Mode programı üzerinden bilgisayarınızdaki beyaz alanları koyulaştırdıktan sonra mevcut klasörleri kapatıp açtıktan sonra program etki gösterecektir.

   e3.PNG
Facebook yorumları