easyHDR 3.13

Bilgisayarınızdaki fotoğrafların görüntü kalitelerini yükseltmenize yardımcı olan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  33,3 MB
  Sürüm:
  3.13
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Bartlomiej Okonek
  easyHDR, bilgisayarınızdaki herhangi bir fotoğrafı HDR (yüksek kaliteli) hale getirmenize yardımcı olan basit bir programdır. Programın ana penceresi, kullanıcılara tüm işlevlerine hızlı bir şekilde erişmelerini sağlar, böylece içeriği zahmetsizce içeri aktarabilir ve düzenleyebilirler. Sağ taraftaki panel, kullanıcıların HDR görüntüleri ile ilgili çeşitli seçeneklere hızlı erişim sağlayarak kullanıcıların mevcut görüntülerden yenilerini oluşturmalarına, ton haritalarını görüntülemelerine ve renkleri değiştirmelerine olanak tanır. Kullanıcılar seçilen öğenin ton haritasını çalışma alanının sağ tarafındaki panelden kolayca değiştirebilirler. Mevcut kişiselleştirme seçeneklerinden bazıları; doygunluk, netlik, aralık ve renk gücüdür.

  Programın Artı Yönleri

  1. easyHDR indirmek ücretsizdir.
  2. easyHDR programının sahip olduğu kullanışlı arayüz, kullanıcılarına programı rahatlıkla kontrol etmesini sağlamaktadır.
  3. easyHDR programındaki hazır ayarları kullanarak seçeceğiniz fotoğraflara hızlı bir şekilde düzenleme işlemi uygulayabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. easyHDR programının sahip olduğu tüm özellikleri kullanabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  easyHDR Nasıl İndirilir?

  PC’ye easyHDR indirmek için Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayara easyHDR kurulum indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  easyHDR Nasıl Kurulur?

  1. easyHDR kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirdiğiniz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırmanızın ardından açılacak pencere üzerindeki “I Agree” butonuna tıklayın.

   e1.PNG

  2. Bilgisayara easyHDR kurulumunu gerçekleştirmeden önce kurulum penceresi üzerindeki “Browse…” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçin ve ardından “Install” butonuna tıklayarak kurulumu gerçekleştirin.

   e2.PNG

  3. PC’ye easyHDR kurulumu tamamlanmasının ardından “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   e3.PNG

  easyHDR Nasıl Kullanılır?

  1. Bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak easyHDR programını kullanmaya başlayabilirsiniz. easyHDR programına giriş yaptıktan sonra açılacak pencere üzerindeki boşluğa düzenlemek istediğiniz fotoğrafı sürükle bırak işlemini kullanarak programa ekleyin.

   e4.PNG

  2. easyHDR programına düzenlemek istediğiniz fotoğrafı eklediğinizde otomatik olarak açılacak olan pencere üzerindeki “LDR enhancement” butonuna tıklayın.

   e5.jpg

  3. easyHDR programının genel düzenleme kısmına giriş yaptığınızda programın sağ ve sol kısmında bulunan özellikleri kullanarak fotoğrafınızı hızlı bir şekilde düzenleyebilirsiniz. easyHDR programındaki fotoğraflara uyguladığınız işlemleri kolaylıkla geriye alabilirsiniz. Tüm bu özelliklere ek olarak: easyHDR programını kullanarak istediğiniz fotoğrafın görüntü kalitesini kolaylıkla yükseltebilirsiniz.

   e6.jpg

  4. easyHDR programında oluşturduğunuz fotoğrafları, programın ana penceresinin sol üst kısmında yer alan “File” menüsü içerisindeki “Save as…” butonuna tıklayarak bilgisayarınızın istediğiniz bir alanına kaydedebilirsiniz. Ayrıca, fotoğrafı kaydetmeden önce, fotoğrafın kalitesini, dosya türünü ve diğer tüm özellikleri kendi isteğinize göre değiştirebilirsiniz.

   e7.jpg
Facebook yorumları