EasyTouch indir (Android) 4.6.2.2

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz sanal tuş uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  5,4 MB
  Sürüm:
  4.6.2.2
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  SHERE WORKSHOP
  EasyTouch, android cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz sanal tuş uygulamasıdır. EasyTouch uygulaması sayesinde android cihazınızın ekranı üzerinde bir sanal tuş oluşturarak bazı işlemleri bu tuş üzerinden hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. EasyTouch uygulamasını IOS cihazlarda bulunan AssistiveTouch uygulamasına benzetebiliriz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- EasyTouch uygulamasını kullanmak tamamen ücretsizdir.
  2-
  Uygulama üzerinden yapacağınız tüm işlemler ücretsizdir. Uygulama üzerinde herhangi bir tam sürüm veya satın alma işlemi yapmadan tüm özellikleri sınırsız olarak kullanabilirsiniz.
  3- Uygulama üzerinde cihaz hızlandırma işlemini de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- EasyTouch uygulamasını kullanırken bazı işlemleri yapmak istediğiniz zaman uygulamanın yaptığınız işleme tepki verme süresi biraz düşük gelebilir.

  EasyTouch uygulaması nasıl yüklenir?

  Android cihazınıza EasyTouch uygulamasını indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken sitemizin yönlendirmiş olduğu Google Play Store üzerinden Yükle butonuna dokunmanız.

  EasyTouch uygulaması nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden indirmiş olduğunuz EasyTouch uygulaması otomatik olarak kurulacaktır. Uygulamayı kullanmak için yapmanız gereken tek şey uygulamaya giriş yapmaktır. EasyTouch indirerek kurulumunu da tamamlamış oluyorsunuz.

  EasyTouch uygulaması nasıl kullanılır?

  EasyTouch uygulamasının cihazınıza kurulum işlemi tamamlandıktan sonra çalıştırın. Uygulamayı ilk kez çalıştırdığınız zaman karşınıza gelecek olan ekran üzerinden uygulamanın sistem özelliklerini kullanabilmesi için aktive edin. Aktivasyon işlemini tamamladıktan sonra GET STARTED butonuna tıklayarak uygulamayı başlatın.
  easy1.jpg


  Uygulamaya ilk kez giriş yaptığınız zaman uygulamayı direkt olarak cihazınız üzerinde kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Ancak dilerseniz Advanced settings kısmına giriş yaparak uygulamanın sahip olduğu standart özellikleri değiştirebilirsiniz.
  easy2.jpg

  Cihazınızın ana ekranı üzerinde istediğiniz yere sürükleyebildiğiniz EasyTouch butonu üzerinden bazı işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu işlemlerden bazıları: Cihazınızın el fenerini aktifleştirme, Ekran görüntüsü çekme, Ana ekrana dönüş yapma ve cihazınızı hızlandırma gibi işlemlerdir.
  easy3.jpg

  EasyTouch uygulamasının arayüzü üzerinden Gestures kısmına giriş yaparak butona tıkladığınız zaman gerçekleştirilecek olan eylemi seçebilirsiniz. Tek tıklama, çift tıklama vb. özellikleri kontrol edebilirsiniz.
  easy4.jpg

  Advanced settings kısmına giriş yaparak uygulamanın sahip olduğu tüm özellikleri kendi isteğinize göre kontrol edebilirsiniz.
  easy5.jpg
Facebook yorumları