EF Process Manager 19.12

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz gelişmiş özelliklere sahip olan görev yöneticisi

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  988 KB
  Sürüm:
  19.12
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  EFSoftware
  EF Process Manager, bilgisayarınızda çalışmakta olan modüller ve işlemler hakkında kapsamlı bilgi gösteren bir programdır. EF Process Manager bilgisayarınızın sistemini yakından incelemenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır ve sadece her işlemi değil, aynı zamanda yüklü modülleri de görüntüler. İki panelli bir görünümle EF Process Manager, çalışan tüm işlemleri, modüller, öncelik, boyut, tür, sürüm, şirket, açıklama, resim yazısı ve konum gibi bilgilerle birlikte gösterir. Ek olarak, modül ekranında referans sayısı, boyut, değiştirilmiş, sürüm, açıklama ve konum gösterilir. EF Process Manager, belirtilen süreçlerin ve modüllerin kontrolünü ele geçirmesine ve böylece basit bir sağ tıklama işlemi kolayca kapatmanıza, modülleri kaydetmenize ve kaydını silmenize, diskteki çeşitli modülleri aramanıza ve hatta tam olarak dışa aktarmanıza olanak tanır.

  Programın Artı Yönleri

  1. EF Process Manager indirmek ücretsizdir.
  2. EF Process Manager programını kullanarak bilgisayarınızda çalışan herhangi bir program veya servisi tek tıklama ile kapatabilirsiniz.
  3. EF Process Manager programı aracılığıyla bilgisayarınızın işlem belleğini kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. EF Process Manager programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  EF Process Manager Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara EF Process Manager indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza EF Process Manager indirme otomatik olarak başlatılacaktır.


  EF Process Manager Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayara EF Process Manager kurulum dosyası indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra aktif hale gelecek pencere üzerindeki “…” butonuna tıklayarak programın kurulacağı disk alanını seçin ve ardından “OK” butonuna tıklayarak kurulumu başlatın.

   p1.PNG

  2. PC’ye EF Process Manager kurulumu tamamlandıktan sonra “OK” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   p2.PNG

  EF Process Manager Nasıl Kullanılır?

  1. EF Process Manager programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. EF Process Manager programına giriş yaptıktan sonra bilgisayarınızda çalışan tüm programlar ve servisler ana pencere üzerinde listelenecektir.

   p3.PNG

  2. EF Process Manager programının ana penceresi üzerindeki listede bulunan herhangi bir program veya servisin üzerinde fareniz ile sağ tıkladığınızda açılacak menü üzerinden çeşitli işlemleri yönetebilirsiniz. Açılacak menü üzerindeki “Kill Process” butonuna tıkladığınızda çalışan servis veya programı tamamen sonlandırabilirsiniz.

   p4.png

  3. EF Process Manager programında herhangi bir servis veya programa sağ tıkladığınızda açılan menü üzerindeki “Set Priority” özelliğini kullanarak işlemin önceliğini ayarlayabilirsiniz.

   p5.png

  4. EF Process Manager programında seçeceğiniz bir servisin veya programın üzerinde sağ tıkladığınızda açılan menü üzerindeki “Environment” özelliğine giriş yaparak servis veya program hakkında detaylı bilgilere erişim sağlayabilirsiniz.

   p6.png

  5. Aşağıdaki görselde EF Process Manager programından herhangi bir servis veya programın detaylı özelliklerini gösteren örnek bir sayfayı görebilirsiniz.

   p7.PNG
Facebook yorumları