Efectum Ağır Çekim Video Uygulaması indir (Android) 1.9.2

Android cihazlarınız üzerinde bulunan videoların hızını değiştirebileceğiniz ücretsiz bir uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  33 MB
  Sürüm:
  1.9.2
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Efectum
  Efectum Ağır Çekim Video Uygulaması, Android cihazlarınız üzerinde ağır çekim video çekmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Telefonunuz üzerinden çekmiş olduğunuz videoları ağır çekim videolara dönüştürebilir veya uygulama üzerinde yer alan kamera üzerinden yeni video çekme işlemi de gerçekleştirebilirsiniz. Efectum uygulamasını diğer ağır çekim video uygulamalarından ayıran en önemli özellik ise bir video üzerinde hem yavaşlatma hem de hızlandırma özelliğini kullanabilmenizdir. Videonun belirli saniyelerinde yavaşlatma yapabileceğiniz gibi diğer kısımlarını normal hızda veya hızlandırılmış olarak kullanabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Efectum Ağır Çekim Video Uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2- Efectum
  uygulaması üzerinde Hızlandırma ve Yavaşlatma özelliğini tek bir video üzerinde kolaylıkla kullanabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Efectum Ağır Çekim Video Uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2- Efectum uygulaması üzerinde yer alan tüm özelliklere erişim sağlayabilmek için uygulamasının premium sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Efectum Ağır Çekim Video Uygulaması indirme nasıl yapılır?

  Ücretsiz Ağır Çekim Video Uygulaması indirme işlemi içinyukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Cihazınız üzerinden yönlendirileceğiniz Google Play Store üzerinden Efectum Ağır Çekim Video Uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Efectum Ağır Çekim Video Uygulaması kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirme işlemi tamamlanan Efectum Ağır Çekim Video Uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Efectum Ağır Çekim Video Uygulamasını kullanmak için herhangi bir kurulum işlemi yapmanıza gerek yoktur.

  Efectum Ağır Çekim Video Uygulaması nasıl kullanılır?

  Efectum Ağır Çekim Video Uygulamasını kullanmak için Android cihazınıza indirdiğiniz uygulamaya giriş yapın. Uygulamanın ana ekranı üzerinde bulunan liste üzerinden gerçekleştirmek istediğiniz işlemi seçebilirsiniz. Efectum uygulaması üzerinden videolarınıza Hızlandırma, Ağır Çekim, Durdurma, Ağır Çekim + Hızlandırma ve Geri Sarma Özelliğini ücretsiz olarak uygulayabilirsiniz.

  e1.png

  Çoğu ağır çekim video uygulamasında yer almayan kombinasyon özelliğini Efectum uygulaması üzerinde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Tek video üzerinde Yavaşlatma ve Hızlandırma özelliğini aynı anda kullanabilirsiniz.

  e2.png

  Son zamanlarda popüler olan ağır çekim videolarının nasıl çekildiğini öğrenmek istiyorsanız yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayarak Efectum Ağır Çekim Video Uygulamasını cihazınıza ücretsiz olarak indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

  e3.png
Facebook yorumları