Ekran alıntısı aracı 5.1.0.10

ekran alıntısı aracı indir

 1. Fatih.Kocak
  Lisans:
  Ücretsiz
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  2.3 mb
  Sürüm:
  5.1.0.10
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  app.prntscr.com/tr/
  Ekran alıntısı aracı
  Bilgisayar kullanıcılarının önemli gereksinimlerinden biriside ekran alıntısı alma sorunu bu sorunu lightshot ekran alıntısı aracı programı ile çözeceğiz.Program kullanım açısından inanılmaz derecede kolay.Bir o kadarda kullanıcıların isteklerine tam olarak cevap vermekte.
  Kullanım:
  Programı yükledikten sonra araç çubuğunda sağ alt köşedeki ikona tıklayın karşınıza ıkan alan seç kısmından o anki almak istediğiniz tam veya istediğiniz boyuttaki ekran görüntüsünü alabiliyorsunuz.
  ekran-alintisi-araci-indir.png
  Aldığınız ekran görüntüsünün boyutlarını sol üst köşeden görebilir png, jpeg ve bmp uzantılı olarak kaydedebilirsiniz.Ekran görüntüsünü yazdırma, kopyalama, çevrimiçi düzenleme ve karşıya yükleme yapabiliyorsunuz.Karşıya yükleme ve çevrimiçi düzenlemeyi prntscr.com üzerinden üyeliksiz olarak yapabilmektsiniz.Bütün bunlara ek olarak facebook, twitter, tinyeye gibi paylaşım sitelerinde aldığınız görüntüleri paylaşabilir veya arkadaşınıza e-posta yoluyla gönderebilirsiniz.
  İşletim sisteminizde dahili olarak bulunan ekran alıntısı araçlarını kullanmak isterseniz sitemizdeki diğer konulardan faydalanabilirsiniz.
  Windows vista için:
  Vista ekran alıntısı aracı
  Windows 7 için:
  Windows 7 ekran alıntısı aracı
Facebook yorumları