Empire Four Kingdoms bilgisayara indir 2.20.22

Android markette bulunan Empire Four Kingdoms oyununu bilgisayardan da oynama yöntemi

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  71 MB
  Sürüm:
  2.20.22
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Goodgame Studios
  Empire Four Kingdoms bilgisayara indirme işlemini ücretsiz olarak gerçekleştirerek Android cihazlarınız üzerinde oynayabildiğiniz mobil strateji oyununu LD Player programını kullanarak bilgisayarınızdan da kolaylıkla oynayabilirsiniz.

  Not: Bu yazımızda siz değerli kullanıcılarımıza Empire Foure Kingdoms bilgisayara indirme yolunu anlattık. Eğer oyunu Android cihazlarınıza indirmek istiyorsanız Empire Four Kingdoms Android indir linkine tıklayarak oyunu Android cihazlarınıza indirebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Empire Four Kingdoms bilgisayardan oynamak tamamen ücretsizdir.
  2- Empire Four Kingdoms
  oyunu üzerinde herhangi bir reklam barındırmamaktadır.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Empire Four Kingdoms bilgisayardan oynayabilmeniz için bilgisayarınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Empire Four Kingdoms bilgisayara indirme nasıl yapılır?

  Bilgisayarınıza Android markette bulunan Empire Four Kingdoms indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra LD Player programının kurulum dosyasının indirme işlemi başlatılacaktır.

  Empire Four Kingdoms bilgisayara kurulumu nasıl yapılır?

  Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirdiğiniz LD Player kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdığınızda karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan Install butonuna tıklayarak kurulumu başlatın.

  ld1.png

  Android için Empire Four Kingdoms oyununu bilgisayarınızdan da oynayabilmeniz için LD Player kurulum işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. LD Player kurulumunun gerçekleştirilebilmesi için gerekli dosyaların indirme işlemi tamamlanana kadar bekleyin.

  ld2.png

  LD Player programının bilgisayarınıza kurulumunun tamamlanmasının ardından LD Player ana ekranında yer alan Play Store uygulamasına giriş yapın. Empire Four Kingdoms bilgisayara indirme işlemini Play Store uygulamasını kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

  ld3.jpg

  Empire Four Kingdoms bilgisayardan nasıl oynanır?

  Empire Four Kingdoms bilgisayarınızda oynayabilmek için LD Player programının kurulumunun tamamlanmasından sonra Play Store uygulamasına giriş yapın. Play Store uygulamasını kullanabilmeniz için Gmail hesabınız ile giriş yapmanız gerekmektedir. Eğer mevcut bir Gmail hesabınız yoksa Create Account butonuna tıklayarak yeni bir Gmail hesabı oluşturabilirsiniz.

  ld4.png

  Gmail hesabınız ile Play Store uygulamasına giriş yaptıktan sonra uygulamanın arama kısmına Empire Four Kingdoms yazarak oyuna ulaşabilirsiniz.

  ld5.jpeg

  Empire Four Kingdoms bilgisayara indirmek için Yükle butonuna tıklayarak Empire Four Kingdoms oyununu bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

  ld6.jpeg

  Empire Four Kingdoms bilgisayara indirme işlemi tamamlandıktan sonra oyuna giriş yapın. Empire Four Kingdoms oyununa bilgisayarınızdan giriş yaptıktan sonra Gmail hesabınız veya Facebook hesabınız üzerinde mevcut olan bir hesabınız ile oyunu oynamaya devam edebilirsiniz. Eğer oyuna ilk kez başladıysanız oyun üzerindeki ipuçlarını takip ederek oyunun nasıl oynanacağını öğrenebilirsiniz.

  ld7.jpeg
Facebook yorumları