Empire Four Kingdoms indir (Android) 2.20.22

Android cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz strateji oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  73 MB
  Sürüm:
  2.20.22
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Goodgame Studios
  Empire Four Kingdoms, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir mobil ortaçağ strateji oyunudur. Oyun üzerinde kendi imparatorluğunuzu oluşturarak imparatorluğunuz üzerinde yapılar inşa edebilirsiniz. İnşa ettiğiniz yapılar sayesinde imparatorluğunuzun askerlerini geliştirerek diğer oyuncular ile savaşa girebilirsiniz. Diğer oyuncularla gireceğiniz savaş sonucu elde edeceğiniz kaynaklar ile imparatorluğunuzu daha hızlı bir şekilde geliştirebilirsiniz. Rakiplerinizi yenmek ve milyonlarca oyuncuya karşı destansı savaşlar yapmak için Empire Four Kingdoms oyununu arkadaşlarınız ile birlikte oynayabilirsiniz.

  Oyunun Artı Yönleri

  1- Empire Four Kingdoms oyununu indirmek ücretsizdir.
  2- Empire Four Kingdoms
  oyunu üzerinde reklam barındırmamaktadır.
  3- Empire Four Kingdoms oyununu çevrimiçi olarak arkadaşlarınız ile oynayabilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1- Empire Four Kingdoms oyununu oynayabilmeniz için Android cihazınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Empire Four Kingdoms indirme nasıl yapılır?

  Android cihazınıza ücretsiz Empire Four Kingdoms indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Cihazınız üzerinden yönlendirilecek olduğunuz Google Play Store üzerinden Empire Four Kingdoms uygulamasını cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Empire Four Kingdoms kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirmiş olduğunuz Empire Four Kingdoms uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak tamamlanır. Empire Four Kingdoms uygulamasını kullanmak için herhangi bir kurulum işlemi yapmanıza gerek yoktur.

  Empire Four Kingdoms nasıl oynanır?

  Empire Four Kingdoms uygulamasının cihazınıza kurulumu tamamlanmasından sonra uygulamaya giriş yapın. Oyuna giriş yaptıktan sonra imparatorluğunuz otomatik olarak oluşturulacaktır. Oyun üzerindeki size verilen ipuçlarını takip ederek imparatorluğunuz üzerinde binalar inşa ederek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

  e1.jpeg

  Empire Four Kingdoms oyununda elde edeceğiniz kaynaklar ile ticaret yapabilirsiniz. Elinizde gereğinden fazla bulunan kaynakların satışını gerçekleştirerek onların yerine ihtiyacınız olan kaynakları satın alabilirsiniz.

  e2.jpeg

  Üretim ve ticaret sonucu elde edeceğiniz kaynaklarınızı kullanarak askerlerinizi savaşa hazırlayın. Empire Four Kingdoms oyunu bir strateji oyunu olduğu için oyun üzerinde savaşa girmeden önce askerlerinizin dizilişini rakibinizin dizilişine göre değiştirebilirsiniz. Unutmayın Empire Four Kingdoms oyunu tamamen stratejiye dayalı bir mobil oyundur.

  e3.jpeg

  Empire Four Kingdoms oyunu üzerinde bulunan rakiplerinizin kalesini fethederek rakiplerinizden gelecek kaynaklar sayesinde imparatorluğunuzu ve ordunuzu güçlendirebilirsiniz.

  e4.jpeg

  Oyunun market bölümünde yer alan savunma kulelerini, duvarları ve diğer yapıları satın alarak imparatorluğunuzun dekorasyonunu ve savunma sistemini sürekli olarak değiştirebilirsiniz.

  e5.jpeg
Facebook yorumları