Empires & Puzzles (Android) 26.0.3

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir puzzle oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  100 MB
  Sürüm:
  26.0.3
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Small Giant Games
  Empires & Puzzles, içerisinde 3'lü eşleştirme savaşları, heyecan verici PVP düelloları ve inşa ettiğiniz kalenizi geliştirebileceğiniz bir Android oyunudur. Basit renk eşleştirme bulmacalarına sahip olan oyunları oynamak genellikle eğlencelidir, ancak Empires & Puzzles oyununun geliştiricileri bu basit konsepti diğer oyun türleri ile birleştirerek ortaya daha etkileyici bir oyun çıkarmıştır. Empires & Puzzles oyununda basit renk eşleştirmeleri dışında savaşlara katılabilirsiniz. Oyuncular heyecan verici PvP düellolarına katılmak, güçlü bir kale inşa etmek, çeşitli kahramanlar ve birlikler toplamak ve birimleri yükseltmek ve özel güçlerin kilidini açmak ve güçlü titan savaşçılarıyla yüzleşmek için takım kurmak zorundalar. Oyun ayrıntılı canavarlar, kahramanlar ve görsel efektler gösteren güçlü bir grafik motoru kullanır.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. Empires & Puzzles oynamak tamamen ücretsizdir.
  2. Empires & Puzzles oyunu yüksek grafiklere sahiptir ancak düşük sistem özelliklerine sahip olan cihazlarda da akıcı bir şekilde oynanabilir.
  3. Empires & Puzzles oyununu çevrimiçi olarak arkadaşlarınız ile birlikte oynayabilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. Empires & Puzzles oyunu içerisinde reklam barındırmaktadır.
  2. Empires & Puzzles oyunundaki bazı öğelere erişim sağlayabilmeniz için oyuna ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Android cihazlara Empires & Puzzles Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Empires & Puzzles indirmek içinsayfanın üst kısmında bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra Android cihazınız üzerinden otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirileceksiniz. Play Store uygulaması içerisindeki “Yükle” butonuna dokunarak Empires & Puzzles oyununu Android cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  Android cihazlara Empires & Puzzles Nasıl Kurulur?

  Play Store uygulamasını kullanarak cihazınıza indirmiş olduğunuz Empires & Puzzles oyununun kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanmaktadır. Oyunu oynamak için cihazınızın menüsü üzerinde bulunan Empires & Puzzles logosuna tıklayarak oyuna giriş yapabilirsiniz.


  Android cihazlarda Empires & Puzzles Nasıl Oynanır?

  1. Empires & Puzzles oyununu oynamak için uygulamanın cihazınıza indirme işleminin tamamlanmasının ardından oyuna giriş yapın. Empires & Puzzles oyununa giriş yaptığınızda size verilecek yönlendirmeleri takip ederek oyunun nasıl oynanacağı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

   e1.jpg

  2. Empires & Puzzles oyununda çeşitli PvP savaşlarına katılarak gücünüzü yükseltebilirsiniz.

   e2.jpg

  3. Empires & Puzzles oyunundaki savaşların sonucunda çeşitli karakter kartlarını elde ederek oyundaki diğer karakterlerin kilidini açabilirsiniz.

   e3.jpg

  4. Empires & Puzzles oyununda farklı haritalarda oyun oynayabilirsiniz.

   e4.jpg
Facebook yorumları