Emsisoft Emergency Kit 2019.10.0.9800

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz güçlü bir kötü amaçlı yazılım temizleme programı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  340 MB
  Sürüm:
  2019.10.0.9800
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Emsisoft
  Emsisoft Emergency Kit, bilgisayarınızdaki kötü amaçlı yazılım algılama ve temizleme araçlarına sahip olan basit ve kullanışlı bir programdır. Emsisoft Emergency Kit, bilgisayarınızdaki casus yazılımları, reklam yazılımlarını, virüsleri, solucanları, truva atlarını, keylogger'ları ve diğer kötü amaçlı programları tespit etmenizi sağlar. Herhangi bir kötü amaçlı yazılım bileşeni algılanırsa, karantinaya almayı ve silmeyi seçebilirsiniz. Programdaki farklı tarama türlerinin her biri kesin sonuçlar verir ve herhangi bir duruma göre uyarlanacak şekilde tasarlanmıştır. Etkin programların ve casus yazılım izlerinin hızlı bir şekilde taranması, derin bir sistem taraması ve belirli dosya türleri için hedeflenmiş bir tarama yapabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Emsisoft Emergency Kit programını indirmek ücretsizdir.
  2. Emsisoft Emergency Kit programını kullanarak bilgisayarınıza bulaşmaya çalışan casus yazılımları aktif olarak engelleyebilirsiniz.
  3. Emsisoft Emergency Kit programındaki farklı tarama özelliklerini kendi ihtiyacınıza göre seçebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Emsisoft Emergency Kit programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın lisansını satın almanız gerekmektedir.

  Emsisoft Emergency Kit Nasıl İndirilir?

  PC’ye Emsisoft Emergency Kit indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayara Emsisoft Emergency Kit indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Emsisoft Emergency Kit Nasıl Kurulur?

  1. Emsisoft Emergency Kit kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra açılacak pencere üzerinden “Browse…” butonuna tıklayarak programın kurulum dosyalarının bilgisayarınızda saklanacağı alanı seçin ve ardından “Install” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirin.

   e1.PNG

  Emsisoft Emergency Kit Nasıl Kullanılır?

  1. Emsisoft Emergency Kit programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programa giriş yapın. Emsisoft Emergency Kit programına giriş yapmanızın ardından programın ana penceresi üzerinde yer alan “Scan” bölümüne giriş yapın.

   e2.PNG

  2. Emsisoft Emergency Kit programının “Scan” bölümünde bulunan Hızlı Tarama, Virüs Taraması ve Özel Tarama seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

   e3.PNG

  3. Emsisoft Emergency Kit programında gerçekleştireceğiniz tarama işlemlerinin tamamlanma süresi bilgisayarınızın performansına göre değişiklik gösterebilir.

   e4.png

  4. Emsisoft Emergency Kit programındaki tarama işlemi sonuçlandığında bilgisayarınızdaki olumsuz içeriğe sahip olan dosyaları veya programları listelenmiş olarak görüntüleyebilir ve onları sadece tek tıkla kaldırabilirsiniz.

   e5.PNG

  5. Emsisoft Emergency Kit programını kullanarak tespit ettiğiniz zararlı dosyaları programın Karantina bölümüne alabilirsiniz. Bu bölümdeki dosyaları “Delete” butonuna tıklayarak bilgisayarınızdan silebilirsiniz.

   e6.PNG

  6. Son olarak Emsisoft Emergency Kit programının “Logs” bölümünü kullanarak programda gerçekleştirdiğiniz tüm işlemleri listelenmiş olarak görüntüleyebilirsiniz.

   e7.PNG
Facebook yorumları