Enlight Pixaloop 1.0.28

Android cihazlarınızda sıradışı hareketli fotoğraflar oluşturmanızı sağlayan uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  91 MB
  Sürüm:
  1.0.28
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Lightricks
  Enlight Pixaloop, Android cihazlarınızdaki hareketsiz görüntüleri canlandırmanıza, farklı efektler eklemenize, hızı kontrol etmenize, döngüler oluşturmanıza ve videoları veya GIF'leri arkadaşlarınızla paylaşmanıza olanak tanıyan güçlü bir uygulamadır. Enlight Pixaloop uygulamasında bir nehir, bir şelale veya bazı bulutları canlandırmayı planlıyor olsanız da, hareket yönünü göstermek için oklarla çalışmanız gerekir. Ardından, canlandırmayı düşündüğünüz alanı tanımlamak için bağlantı noktalarını yerleştirin ve fotoğrafın belirli bölümlerinin hareket etmesini önlemek için dondurma seçeneğini kullanın. Ayrıca Enlight Pixaloop uygulaması, hızı kontrol etmenizi ve döngü efektleri oluşturmanızı sağlar. Bunun yanı sıra, fotoğraflarınızın anında dikkat çekmesini sağlamak için kaplamalar uygulamanıza, gökyüzünü değiştirmenize ve bulutlar, yağmur damlaları, kar taneleri, gökkuşağı veya yıldızlar eklemenize izin verir.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Enlight Pixaloop uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Enlight Pixaloop uygulamasını kullanarak oluşturacağınız hareketli fotoğrafları Instagram, Twitter vb. gibi sosyal medya platformlarında kolaylıkla paylaşabilirsiniz.
  3. Enlight Pixaloop uygulamasında oluşturduğunuz hareketli fotoğrafların hızını ve döngü sayısını da yönetebilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Enlight Pixaloop uygulamasındaki bazı özellikleri kullanabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Enlight Pixaloop Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Enlight Pixaloop indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Cihazınıza Enlight Pixaloop indirme işleminiPlay Store uygulamasındaki “Yükle” butonuna dokunarak gerçekleştirebilirsiniz.


  Enlight Pixaloop Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden cihazınıza indirdiğiniz Enlight Pixaloop kurulumu için uygulamayı indirmeniz yeterlidir. Uygulamanın indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.


  Enlight Pixaloop Nasıl Kullanılır?

  1. Enlight Pixaloop uygulamasının cihazınıza indirme işlemini tamamlandıktan sonra uygulamayı cihazınızda çalıştırın. Enlight Pixaloop uygulamasına giriş yaptıktan sonra hareketli hale getirmeye uygun olan fotoğrafınızı uygulamada açın ve düzenleme işlemine başlayın.

   e1.jpg

  2. Enlight Pixaloop uygulamasının sahip olduğu animasyon özelliklerini hızlı ve kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Uygulama, sadece gökyüzü ve bulut animasyonlarının yanı sıra nesnelere de hareketlilik efekti uygulamanızı da sağlar.

   e2.jpg

  3. Enlight Pixaloop uygulamasını hareketli fotoğraflar oluşturmak dışında bir fotoğraf düzenleyici olarak da kullanabilirsiniz.

   e3.jpg

  4. Enlight Pixaloop uygulamasını kullanarak fotoğraflarınıza hareketli bulut, kelebek, kuş vb. gibi efektler de ekleyebilirsiniz.

   e4.jpg
Facebook yorumları