Era of Celestials bilgisayara indir 1.366.181706

Play Store üzerinde bulunan Era of Celestials oyununu bilgisayardan oynama yöntemi

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  93,65 MB
  Sürüm:
  1.366.181706
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  GTarcade
  Era of Celestials bilgisayara indirme işlemini gerçekleştirerek Android cihazlarınızda oynayabildiğiniz Era of Celestials oyununu bilgisayarınız üzerinden tamamen ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.
  Oyunun Artı Yönleri

  1. Era of Celestials oyununu bilgisayara indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. Era of Celestials oyununda reklam bulunmamaktadır.
  3. Era of Celestials oyununu bilgisayarınızdan oynayarak mobil cihazlarınızda bulunan bataryanın hızlı tükenmesi ve internet bağlantısı problemi gibi engellerin önüne geçebilirsiniz.
  Oyunun Eksi Yönleri
  1. Era of Celestials oyununu bilgisayarınızdan oynayabilmeniz için bilgisayarınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Bilgisayara Era of Celestials nasıl indirilir?

  Play Store üzerinde bulunan Era of Celestials oyununu bilgisayarınıza indirebilmeniz için LD Player programının bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir. Hemen indir butonuna tıklayarak LD Player indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


  Bilgisayara Era of Celestials nasıl kurulur?

  1. Play Store üzerinde bulunan Era of Celestials oyununu bilgisayarda oynamak için ilk olarak bilgisayarınıza LD Player programını kurmanız gerekmektedir. Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirdiğiniz LD Player kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan Install butonuna tıklayarak kurulumu başlatabilirsiniz.

   ld1.png

  2. Bilgisayarınıza LD Player kurulumunun gerçekleştirilebilmesi için ekstra dosya indirilmesi gerekmektedir. Bu dosyaların indirme işlemi tamamlanana kadar kurulum penceresini kapatmamaya özen gösterin.

   ld2.png

  3. LD Player programının kurulumu için gerekli olan tüm dosyaların indirme işlemi tamamlandıktan sonra LD Player kurulum otomatik olarak tamamlanacaktır. LD Player programını sorunsuz bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

   ld3.jpg

  Bilgisayardan Era of Celestials nasıl oynanır?

  1. Era of Celestials bilgisayarda oynamak için bilgisayarınıza kurmuş olduğunuz LD Player programı üzerinde bulunan Play Store uygulamasına giriş yapın. Play Store uygulamasını kullanabilmeniz için Gmail hesabınız ile giriş yapmanız gerekmektedir. Gmail hesabınız ile giriş yaptıktan sonra Play Store uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

   ld4.png

  2. Gmail hesabınız ile LD Player programı üzerinden Play Store uygulamasına giriş yaptıktan sonra arama kısmına Era of Celestials yazın ve ardından oyunun logosunun bulunduğu sonuca tıklayn.

   ld5.jpeg

  3. Era of Celestials bilgisayara indirmek için açılan ekran üzerinde bulunan Yükle butonuna tıklayın. Oyunun bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.

   ld6.jpeg

  4. Era of Celestials bilgisayara indirme işlemi tamamlandıktan sonra oyunu bilgisayarınız üzerinden LD Player programını kullanarak klavye ve fare yardımı ile kolaylıkla oynamaya başlayabilirsiniz.

   ld7.jpeg
Facebook yorumları