Era of Celestials indir (Android) 1.366.181706

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz RPG oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  93,65 MB
  Sürüm:
  1.366.181706
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  GTarcade
  Era of Celestials, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz RPG oyunudur. Era of Celestials oyununda seçeceğiniz karakter ile mobil cihazlarınızda tamamen farklı bir evrende 3 boyutlu oyun zevkine varabileceğiniz bir savaş oyunudur. Oyun üzerinde size verilen görevleri gerçekleştirerek ve etkinliklere katılım sağlayarak karakterinizin seviyesini, becerilerini ve eşyalarını geliştirebilirsiniz. Mobil cihazlarınız üzerinden yeni ve eşsiz bir maceraya başlamak için Era of Celestials oyununu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. Era of Celestials oyununu indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. Era of Celestials oyunu üzerinde herhangi bir reklam barındırmamaktadır.
  3. Era of Celestials oyununda bulunan görevler ve etkinlikler sayesinde oyun sürekli olarak oynanabilir.
  Oyunun Eksi Yönleri
  1. Era of Celestials oyununu Android cihazlarınızda oynayabilmeniz için cihazınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.
  2. Era of Celestials oyunu sahip olduğu grafikler nedeniyle mobil cihazınızın bataryasının hızlı tükenmesine neden olabilir.

  Era of Celestials indirme nasıl yapılır?

  Android cihazınıza Era of Celestials indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıklayarak otomatik olarak yönlendirileceğiniz Play Store uygulaması üzerinden Era of Celestials indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


  Era of Celestials kurulumu nasıl yapılır?

  Play Store üzerinden Era of Celestials indirme işlemi tamamlandıktan sonra Era of Celestials oyununun kurulum işlemi de eş zamanlı olarak tamamlanır. Kurulum için farklı bir işlem yapmanıza gerek kalmadan oyunu hızlı bir şekilde oynamaya başlayabilirsiniz.


  Era of Celestials nasıl oynanır?

  1. Android cihazınıza indirdiğiniz Era of Celestials oyununa cihazınızın menüsü üzerinden giriş yapabilirsiniz. Oyuna ilk kez giriş yaptığınızda otomatik olarak yeni bir evren üzerinde karakteriniz oluşturulacaktır. Era of Celestials oyununda size verilen yönlendirmeleri takip ederek oyunun nasıl oynanacağını zaman içerisinde kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

   e1.jpeg

  2. Eşsiz Elysian Dönüşüm sistemi ile cesur kahramanlar yenilmez Elysian karakterlerine dönüşebilir ve korkunç düşmanları yenebilir. Farklı yeteneklere sahip Elysian'lar yolculuğunuzda açığa çıkmayı, Elysian'ların gücünden yararlanmayı ve bunları farklı ikilemlerle yüzleşmek için akıllıca kullanmayı bekliyor.

   e2.jpeg

  3. Karakterinizin sahip olduğu ekipmanların seviyesini artırarak en yüksek seviyeye getirmeye çalışın.

   e3.jpeg

  4. Era of Celestials oyununu mobil cihazlarınızda oynamak için aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir. Cihazınızda bulunan aktif internet bağlantısı sayesinde gerçek zamanlı savaşın keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz.

   e4.jpeg

  5. Oyundaki patron seviyesindeki canavarları avlayarak muhteşem eşyaları elde edebilirsiniz.

   e5.jpeg
Facebook yorumları