ES File Explorer indir (Android) 4.1.8.7.1

Android cihazlarınızda bulunan dosyaları yönetebileceğiniz ücretsiz uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  16 MB
  Sürüm:
  4.1.8.7.1
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  ES Global
  ES File Explorer, Android cihazlarınızda bulunan tüm dosyaları yönetmenizi sağlayan ücretsiz dosya yönetim uygulamasıdır. ES File Explorer uygulaması sayesinde android cihazlarınız üzerinde yer alan tüm dosyaları yönetebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- ES File Explorer uygulamasını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2-
  ES File Explorer, Google Play Store üzerinden indirebileceğiniz dosya düzenleme uygulamaları arasında en iyi özelliklere sahip olan uygulamadır.
  3- ES File Explorer uygulaması sayesinde cihazınızın depolama alanını profesyonel bir şekilde yönetebilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- ES File Explorer uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.

  2- Uygulama üzerinden gerçekleştirmek istediğiniz bazı işlemler için uygulamanın pro sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  ES File Explorer nasıl yüklenir?

  ES File Explorer uygulamasını Android cihazınız üzerinde ücretsiz bir şekilde kullanmak için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Cihazınız üzerinden açılacak olan Google Play Store üzerinden ES File Explorer uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  ES File Explorer nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirme işlemi tamamlanan ES File Explorer uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Kurulum için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

  ES File Explorer nasıl kullanılır?

  ES File Explorer uygulamasını kullanmak için Android cihazınıza indirdiğiniz uygulamaya giriş yapın. Karşınıza çıkacak ekran üzerinden hızlı bir şekilde cihazınız üzerinde yer alan dosyaların yönetme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamanın ana ekranı üzerinde yer alan Internal Storage kısmından cihazınızın depolama özelliğini hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz.

  f1.png

  Google Play Store üzerinde yer alan diğer Dosya Yönetim uygulamalarında bulunmayan SD Kart Yönetim özelliği ES File Explorer uygulamasında yer almaktadır. Storage Analyze kısmına giriş yaparak cihazınız üzerinde takılı olan hafıza kartını hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz. Ayrıca hafıza kartınız üzerinde yer alan gereksiz dosyaları da hızlı bir şekilde temizleyebilirsiniz.

  f2.png

  ES File Explorer uygulaması sayesinde cihazınız üzerinde yer alan dosyaları kategori halinde inceleyebilirsiniz. Bu özellik de aradığınız herhangi bir dosyayı bulmanızda kolaylık sağlar.

  f3.png

  File Transfer bölümüne giriş yaparak ES File Explorer uygulamasını kullanan başka bir cihaza hızlı bir şekilde dosya transferi işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Göndereceğiniz dosyada herhangi bir boyut sınırı bulunmuyor.

  f4.png

  Uygulama üzerinden gerçekleştirdiğiniz işlemleri Event Logger özelliği sayesinde görüntüleyebilirsiniz.

  f5.png
Facebook yorumları