eSupport RegistryWizard 3.5.19.504

Bilgisayarınızdaki kayıt defteri hatalarını düzeltmenize yardımcı olan bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  7,6 MB
  Sürüm:
  3.5.19.504
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  eSupport
  eSupport RegistryWizard, bilgisayarınızdaki Windows kayıt defterini taramanıza, ayrıntılı raporlar oluşturmanıza, sistem performansını optimize etmenize ve sorunları onarmanıza yardımcı olan bir programdır. eSupport RegistryWizard programını kullanarak bilgisayarınızın sistem performansını optimize edebilir, PC kayıt defterlerini tarayabilir, sorunları çözebilir ve raporlar oluşturabilirsiniz. eSupport RegistryWizard programını ilk kez başlattığınızda bir tarama yapmanız gereklidir. Bu tarama işlemi yüksek CPU ve bellek kullandığı için sisteminizin performansını etkileyecektir, bu yüzden tarama işlemi tamamlanana kadar bilgisayarınızda işlem yapmamaya özen gösterin. Tarama bittiğinde, tüm hataları görebilir ve onarabilirsiniz. Ayrıca, sistem bir uygulamayı öldürünceye kadar bekleyeceği süreyi kontrol edebileceğiniz ve menü gecikme gösterdiği için sistem performansını optimize edebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. eSupport RegistryWizard programını indirmek ücretsizdir.
  2. eSupport RegistryWizard programı bilgisayarınızın performansını ve depolama alanını yükseltmenize büyük ölçüde katkı sağlar.
  3. eSupport RegistryWizard, birden fazla programın yapabileceği işlemleri tek başına yapabilir.

  Programın Eksi Yönleri

  1. eSupport RegistryWizard programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  eSupport RegistryWizard Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara eSupport RegistryWizard indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayarak programın kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


  eSupport RegistryWizard Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayara eSupport RegistryWizard kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra açılacak pencere üzerindeki “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   r1.PNG

  2. PC’ye eSupport RegistryWizard kurulum işlemini gerçekleştirmeden önce kurulum penceresi üzerinde yer alan “Browse…” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirin.

   r2.PNG

  eSupport RegistryWizard Nasıl Kullanılır?

  1. Kurulum işlemini tamamladığınız eSupport RegistryWizard programını bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz. eSupport RegistryWizard programına giriş yaptıktan sonra açılacak pencere üzerinde yer alan “Scan Now” butonuna tıklayarak bilgisayarınızdaki kayıt defteri hatalarını tarama işlemini hızlı bir şekilde başlatabilirsiniz.

   r3.PNG

  2. eSupport RegistryWizard programındaki tarama işlemi sonuçlandıktan sonra bulunan sorunları “Repair Now!” butonuna tıklayarak temizleyebilirsiniz.

   r4.PNG

  3. Tarama işlemi tamamlandıktan sonra programın ana ekranı üzerinde tarama sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz.

   r5.PNG

  4. eSupport RegistryWizard programının “Optimize” bölümüne giriş yaparak bilgisayarınızın sürekli olarak yüksek performanslı olarak çalışmasını sağlayabilirsiniz.

   r6.PNG

  5. eSupport RegistryWizard programının “History” özelliğini kullanarak bilgisayarınızdaki internet tarayıcılarının geçmişini temizleyebilir ve bilgisayarınızın depolama alanında önemli ölçüde yer açabilirsiniz.

   r7.PNG
Facebook yorumları