eSupport UndeletePlus 3.0.19.415

Bilgisayarınızdan yanlışlıkla silinen dosyaları kurtarmanıza yardımcı olan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  2,7 MB
  Sürüm:
  3.0.19.415
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  eSupport
  eSupport UndeletePlus, bilgisayarınızda silinmiş olan dosyaları kurtarmanızı sağlayan bir programdır. UndeletePlus başlatıldığında, bilgisayarınızdaki tüm sürücüler otomatik olarak programa eklenir ve bilgisayardan kaldırılmış dosyalar için taranması gereken sürücüyü seçebilirsiniz. Hedef konumun yanı sıra, genellikle o anda işlenenden başka bir bölümde belirtilmesi gerekir. UndeletePlus, birden fazla sürücüyle test ederken bile, oluşturulan sonuçlar doğrudur. UndeletePlus sadece silinen dosyaların çoğunu bulmakla kalmaz, aynı zamanda çok büyük sabit disklerde bile hızlı çalışır. Tarama işlemi tamamlandıktan sonra, kullanıcılar fotoğraf, video, MP3 veya başka bir formatta istedikleri öğeleri kolayca geri yükleyebilmek için bulunan dosyaları türe göre filtreleyebilirler.

  Programın Artı Yönleri

  1. eSupport UndeletePlus programını indirmek ücretsizdir.
  2. eSupport UndeletePlus programında kurtarmak istediğiniz verileri kendi isteğinize göre filtrelendirebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. eSupport UndeletePlus programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın lisansını satın almanız gerekmektedir.

  eSupport UndeletePlus Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza eSupport UndeletePlus indirmek için Hemen indir butonuna tıklayın. eSupport UndeletePlus kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  eSupport UndeletePlus Nasıl Kurulur?

  1. eSupport UndeletePlus kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulumdosyasını çalıştırdıktan sonra bilgisayarınızda açılacak olan pencere üzerindeki “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyerek lisans sözleşmesini onaylayın ve ardından “Next” butonuna tıklayarak PC’ye UndeletePlus kurulumunu başlatın.

   u1.PNG

  2. Bilgisayara UndeletePlus kurulum işleminin bir sonraki adımında ise programın bilgisayarınızda kurulacağı alanı “Browse…” butonuna tıklayarak seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   u2.PNG

  3. UndeletePlus programının kurulumu için gerekli olan tüm işlemleri uyguladıktan sonra kurulum penceresi üzerinde yer alan “Install” butonuna tıklayın. Bu butona tıkladıktan sonra programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   u3.PNG

  eSupport UndeletePlus Nasıl Kullanılır?

  1. eSupport UndeletePlus programının kurulum işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. UndeletePlus programına giriş yaptıktan sonra ilk olarak açılacak pencere üzerinde bulunan “Drives” bölümünden tarama işlemi gerçekleştirmek istediğiniz sürücüyü seçin. Tarama işlemi gerçekleştireceğiniz sürücüyü seçtikten sonra “Start Scan” butonuna tıklayarak seçtiğiniz sürücüdeki silinmiş olan dosyaları tarama işlemi başlatabilirsiniz.

   u4.PNG

  2. Seçtiğiniz sürücüdeki silinen dosyaların tarama işlemi tamamlandıktan sonra “File Types” menüsü üzerinden kurtarmak istediğiniz dosya türlerini görüntüleyebilirsiniz. Kurtarmak istediğiniz dosya türünü seçtikten sonra listelenmiş olan dosyalardan kurtarmak istediğiniz önündeki kutucuğu işaretleyin ve ardından “Recover File” butonuna tıklayın. Kurtarma işleminin tamamlanma süresi, seçtiğiniz dosya sayısına ve dosyaların boyutuna göre değişiklik gösterebilir.

   u5.PNG
Facebook yorumları