EverDoc 2020.4.03

Bilgisayarınızdaki dosyaları arşivlemenizi ve online olarak paylaşmanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  59,4 MB
  Sürüm:
  2020.4.03
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Abelssoft
  EverDoc, bilgisayarınızdaki PDF'leri, resimleri veya diğer yazdırılabilir belgeler dahil olmak üzere ihtiyacınız olan her dosyayı ve klasörü kolayca arşivlemenizi sağlayan programdır. EverDoc, asıl amacı formatlarına bakılmaksızın, yazdırdığınız tüm belgelerin dijital kopyalarını saklamak olan ve tekrar ihtiyaç duyduğunuzda hemen bulabilmenizi sağlamak için kapsamlı ve güvenilir bir yazılım çözümüdür. Ana pencere depolanan belgeleri görüntüler ve bunları sadece birkaç hamlede EverDoc programında önizlemenize, düzenlemenize veya silmenize ve varsayılan yazılımda açmanıza olanak tanır. Program, dosyaları kaydetmek istediğiniz yazdırma aygıtını seçmenize olanak tanır; bu faks veya normal yazıcı olabilir. Ayrıca, Dropbox, Google Drive ve SkyDrive'ı destekleyen arşivleme klasörünü seçebilir veya EverDoc programını Cloud hesabınıza bağlayabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. EverDoc programını indirmek ücretsizdir.
  2. EverDoc programı çok kullanışlı bir arayüze sahiptir. Programı ilk kez bilgisayarına indirecek kullanıcılar bile kolaylıkla kullanabilir.
  3. EverDoc programını Android veya iOS cihazlarınızla eşleştirerek senkronize edeceğiniz dosyalara istediğiniz yerden erişebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. EverDoc programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  EverDoc Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza EverDoc indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayara EverDoc indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  EverDoc Nasıl Kurulur?

  1. EverDoc kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Açılan kurulum penceresi üzerindeki “Browse…” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınızda kurulacağı disk alanını seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   e1.PNG

  2. Programın kurulacağı alanı seçtikten sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerindeki “Install” butonuna tıklayarak kurulumu gerçekleştirin.

   e2.PNG

  3. PC’ye EverDoc kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   e3.PNG

  EverDoc Nasıl Kullanılır?

  1. EverDoc programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programa giriş yapın. EverDoc programına giriş yaptığınızda programın arayüzünde bulunan “To the Settings” butonuna tıklayın.

   e4.PNG

  2. “To the Settings” butonuna tıkladığınızda yönlendirileceğiniz pencere üzerindeki “Search” butonuna tıklayarak EverDoc programına eklemek istediğiniz dosyaları veya klasörleri seçin.

   e5.PNG

  3. EverDoc programını kullanarak arşivlediğiniz dosyaları veya klasörleri programın ana penceresi üzerinde listelenmiş olarak görüntüleyebilirsiniz.

   e6.PNG

  4. EverDoc programının ana penceresi üzerindeki herhangi bir dosyaya çift tıkladığınızda o dosyanın içeriğini ve sahip olduğu özellikleri detaylı olarak görüntüleyebilirsiniz.

   e7.PNG

  5. EverDoc programının Mobile bölümündeki QR kodunu kullanarak programın mobil sürümünü cihazlarınıza indirebilir ve arşivlediğiniz dosyalara istediğiniz her an erişim sağlayabilirsiniz.

   e8.PNG
Facebook yorumları