Evernote indir (Android) 8.6.1

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz not tutma uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  31 MB
  Sürüm:
  8.6.1
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Evernote Corporation
  Evernote, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz not alma uygulamasıdır. Evernote uygulaması üzerinden yazılı, sesli ve görüntülü olarak not tutabilirsiniz. Mobil, tablet ve bilgisayar gibi platformlardan Evernote uygulamasını kullanarak Evernote uygulaması üzerinden aldığınız notlara her yerden kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. Evernote uygulamasını herhangi bir ödeme işlemi yapmadan sınırsız ve ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Evernote uygulamasını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- Evernote
  uygulaması üzerinden not tutarak kağıt israfını önleyebilirsiniz.

  Evernote indirme nasıl yapılır?

  Android cihazınıza Evernote indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Bu butona tıklayarak otomatik olarak Google Play Store’a yönlendireceksiniz. Uygulamayı cihazınıza Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Evernote kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmiş olduğunuz Evernote uygulaması Android cihazınız kurulumu otomatik olarak gerçekleşir. Uygulamayı kullanmak için herhangi bir kurulum işlemi yapmanıza gerek yoktur.

  Evernote nasıl kullanılır?

  Android cihazınıza indirmiş olduğunuz Evernote uygulamasına giriş yapın. Evernote uygulaması üzerinden aldığınız notlara her yerden erişim sağlayabilmeniz için mail hesabınız ile üyelik almanız gerekmektedir. Aldığınız üyelik ile Evernote uygulaması üzerinden giriş yapın. Tuttuğunuz notlar Evernote uygulaması üzerinden otomatik olarak senkronize edilecektir ve istediğiniz her yerden her zaman hesabınıza giriş yaparak tuttuğunuz notlara hızlı bir şekilde erişim sağlayabileceksiniz.

  e1.png

  Dilerseniz Evernote uygulaması üzerinden günlük, haftalık ve aylık plan hazırlayabilirsiniz. Bu planlar üzerinde alarm kurarak zamanı geldiğinde size bildirilmesini sağlayabilirsiniz. Evernote uygulaması üzerinden hazırladığınız planları diğer kullanıcılar ile kolaylıkla paylaşabilirsiniz.

  e2.png

  Android cihazınızda kullanacağınız herhangi bir internet tarayıcısında kopyaladığınız bir içeriği hızlı bir şekilde Evernote uygulaması üzerinde kullanılabilecek bir not haline getirebilirsiniz. Not olarak kaydetmek istediğiniz içeriği seçin ve Evernote üzerine kaydet seçeneğini işaretleyerek hızlı bir şekilde not olarak kaydedebilirsiniz.

  e3.png

  El yazınız ile not tutabilir veya tuttuğunuz notlara el yazısı ile küçük detaylar ekleyebilirsiniz.

  e4.png

  Herhangi bir yerde bulunan fiziksel bir notu Evernote uygulaması üzerinde bulunan kamera ile taratabilir ve notu internet üzerine kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

  e5.png

  Evernote uygulaması üzerinden tutmuş olduğunuz notlara internetin bulunduğu her türlü platform üzerinden kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. Evernote uygulamasını kullanarak notlarınızı hiçbir zaman kaybetmeyin.

  e6.png
Facebook yorumları