Exact Duplicate Finder 0.9.7.25

Bilgisayarınızda tekrar eden ve aynı içeriğe sahip olan dosyaları bulmanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  177 KB
  Sürüm:
  0.9.7.25
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  InDeep Software
  Exact Duplicate Finder, bilgisayarınızdaki aynı içeriğe sahip olan dosyaları bulmanızı sağlayan programdır. Exact Duplicate Finder programında bulunan arama özelliklerini kullanarak bilgisayarınızdaki tüm sürücüleri veya istediğiniz bir klasörü tarayabilirsiniz. Programın sahip olduğu düz ve basit arayüz sayesinde taranacak konumu hızlıca seçebilirsiniz; bu, sürücünün tamamı veya belirli bir klasör olabilir. Sistem klasörlerini aramak ve atlamak için dosya türünü de seçebilirsiniz. Tarama işlemi sona erdiğinde, Exact Duplicate Finder, dosya gruplarını ve konumlarını göstermek için çoklu panel düzenini benimseyerek size tüm kopyaları hızlıca kaldırma yetkisi verir.

  Programın Artı Yönleri

  1. Exact Duplicate Finder indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. Exact Duplicate Finder programında bulunan arama özelliğini kullanarak hangi dosyaların taranacağına kendiniz karar verebilirsiniz.
  3. Exact Duplicate Finder programını kullanarak bilgisayarınızda birden fazla kopyası bulunan dosyaların silerek bilgisayarınızın disk alanının ve performansının artmasını sağlayabilirsiniz.

  Exact Duplicate Finder Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Exact Duplicate Finder indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza Exact Duplicate Finder indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Exact Duplicate Finder Nasıl Kurulur?

  Exact Duplicate Finder kurulumu için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuzu exe dosyasını çalıştırın. Exact Duplicate Finder programını herhangi bir kurulum işlemine gerek duymadan kullanmaya başlayabilirsiniz.


  Exact Duplicate Finder Nasıl Kullanılır?

  1. Exact Duplicate Finder programını kullanmak için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz Exact Duplicate Finder programına giriş yapın. Exact Duplicate Finder programına giriş yaptıktan sonra açılacak olan pencerenin sol kısmında bulunan liste üzerinden tekrarlanan dosyaları bulmak istediğiniz disk bölümü veya özel bir klasörü seçin ve ardından “Add as library” butonuna tıklayın.

   e1.png

  2. Tekrarlanan dosyaları görüntülemek istediğiniz sürücü veya dosyayı seçtikten sonra Exact Duplicate Finder programının ana penceresinde bulunan listeyi kullanarak görüntülemek istediğiniz dosyaları filtrelendirebilirsiniz. Bu filtre sayesinde sadece sizin seçmiş olduğunuz türden dosyaların listelenmesini sağlayabilirsiniz.

   e2.png

  3. Görüntülemek istediğiniz dosya türünü seçtikten sonra “Search” butonuna tıklayın. Search butonuna tıkladıktan sonra istediğiniz dosya türünde bulunan tekrar eden dosyalar otomatik olarak listelenecektir. Listelenme işlemi; seçtiğiniz dosya türünde bulunan dosya sayısına ve bilgisayarınızın performansına göre değişiklik gösterebilir.

   e3.PNG

  4. Tekrarlanan dosyaların listelenme işlemi tamamlandıktan sonra listelenen dosyalardan herhangi birinin üzerine farenizin sağ tuşu ile tıklayın. Sağ tuş ile tıklama yaptıktan sonra açılacak menü üzerinde bulunan “Delete older versions” butonuna tıklayarak bilgisayarınızda tekrar eden dosyanın eski versiyonunun silinmesini sağlayabilirsiniz.

   e4.png
Facebook yorumları