Explorer Commander 1.0.0.1

Bilgisayarınızda birden fazla klasör konumunu aynı anda yönetmenize yardımcı olan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  305 KB
  Sürüm:
  1.0.0.1
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  WinTools
  Explorer Commander, bilgisayarınızdaki dosya ve klasörleri daha verimli şekilde yönetmenizi sağlayan programdır. İşletim sisteminin temel bir parçası olmasına rağmen, Windows Explorer, çok panelli bir modu desteklememesi gibi önemli bir dezavantaja sahiptir. Bunu telafi etmek için çoklu gezgin oturumları açabileceğiniz doğru olsa da, çoklu panel dosya yönetimi için daha verimli ve üretkenliği artırır. Explorer Commander, Windows Gezgini'nin yerini almak üzere tasarlanmış ve bu özelliği içeren küçük bir yardımcı programdır. Program kurulum gerektirmez, bu yüzden indirdikten hemen sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Yardımcı program, çalışma tarzınıza ve tercihlerinize bağlı olarak iki veya dört sekmeden oluşan temiz bir gezinme arayüzü sunar. Düzen menüsünden ekranlar arasında geçiş yapabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Explorer Commander programını indirmek ücretsizdir.
  2. Explorer Commander programını kullanarak bilgisayarınızda birden fazla konumda bulunan dosyaları tek bir pencere üzerinden yönetebilirsiniz.
  3. Explorer Commander programını herhangi bir kurulum işlemine gerek duymadan hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.
  4. Explorer Commander programının tüm özelliklerine herhangi bir ödeme yapmanıza gerek duymadan erişim sağlayabilirsiniz.

  Explorer Commander Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Explorer Commander indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından bilgisayarınıza Explorer Commander indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.


  Explorer Commander Nasıl Kurulur?

  Explorer Commander programını bilgisayarınıza kurmak için indirdiğiniz dosyayı çalıştırın. Explorer Commander programını herhangi bir kurulum işlemi gerçekleştirmeden hızlıca kullanmaya başlayabilirsiniz.


  Explorer Commander Nasıl Kullanılır?

  1. Explorer Commander programına giriş yaptıktan sonra otomatik olarak ikiye bölünmüş dosya penceresi karşınıza gelecektir. Bu pencere üzerinden bir başka konumda bulunan herhangi bir dosya veya klasörü diğer konuma kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

   e1.PNG

  2. Explorer Commander programının “Settings” bölümüne giriş yaparak programın kaç farklı pencereyi görüntüleyebileceğini seçebilirsiniz.

   e2.PNG

  3. Explorer Commander programını kullanarak bilgisayarınızdaki 4 farklı alanı aynı anda görüntüleyebilirsiniz.

   e3.PNG

  4. Explorer Commander programını kullanarak bilgisayarınızdaki herhangi bir klasörden diğer bir klasöre kolaylıkla dosya aktarma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

   e4.png
Facebook yorumları