Express Uninstaller 3.5

Bilgisayarınızdaki program ve uygulamaları tamamen kaldırmanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  2,5 MB
  Sürüm:
  3.5
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Smart PC Solutions
  Express Uninstaller, bilgisayarınızdaki program veya uygulamaları arkasında kalıntı dosya kalmayacak şekilde bilgisayarınızdan kaldırmanızı sağlayan programdır. Express Uninstaller, ek depolama alanı kazanmak için sisteminizi geçici klasörler ve kayıt defteri değerleri, tarayıcı önbelleği ve çerezleri, tarama geçmişi veya son belgelerin listesi gibi gereksiz dosyaları tarayabilir ve silebilir. Express Uninstaller, bilgisayarınıza yeni bir yazılım yüklendiğinde sizi bilgilendirecek ve herhangi bir veriyi kaldırmadan önce geri yükleme noktaları oluşturacak şekilde ayarlanabilir. Performansını artırmak için istenmeyen uygulamalardan kurtulmanın ve sisteminizi değiştirmenin güvenli bir yoludur.

  Programın Artı Yönleri

  1. Express Uninstaller indirmek ücretsizdir.
  2. Express Uninstaller programını kullanarak bilgisayarınızdan kaldıracağınız program veya uygulamanın tüm dosyaları bilgisayarınızdan kaldırılır.
  3. Express Uninstaller programı çok kullanışlı bir arayüze sahiptir. Programı sadece birkaç buton tıklaması ile yönetebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Express Uninstaller programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın lisansını satın almanız gerekmektedir.

  Express Uninstaller Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Express Uninstaller indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Express Uninstaller programını bilgisayarınıza ücretsiz olarak hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Kurulum dosyasının boyutu düşük olduğu için indirme işlemi kısa süre içerisinde tamamlanacaktır.


  Express Uninstaller Nasıl Kurulur?

  1. Kurulum için bilgisayarınıza indirdiğiniz Express Uninstaller kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdığınızda açılan pencere içerisindeki “Browse…” butonuna tıklayarak programın kurulacağı disk alanını seçin ve ardından “Install” butonuna tıklayarak programın kurulumunu gerçekleştirin.

   e1.PNG

  Express Uninstaller Nasıl Kullanılır?

  1. Express Uninstaller programının bilgisayarınıza kurulumu tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programı çalıştırın. Express Uninstaller programına giriş yaptığınızda açılan arayüz içerisinde bulunan “View programs” butonuna tıklayarak bilgisayarınızda kurulu olan programları ve uygulamaları görüntüleyebilirsiniz.

   e2.PNG

  2. Express Uninstaller programının “Uninstall” bölümüne geçiş yaptığınızda bilgisayarınızda kurulu olan tüm programları ve uygulamaları listelenmiş olarak görüntüleyebilirsiniz. Bilgisayarınızdan kaldırmak istediğiniz programı veya uygulamayı seçin ve ardından “Uninstall” butonuna tıklayın.

   e3.PNG

  3. Kaldırmak istediğiniz uygulamayı seçtikten sonra açılan pencere üzerindeki “Yes” butonuna tıklayarak kaldırma işlemini gerçekleştirin.

   e4.PNG

  4. Express Uninstaller kullanarak bilgisayarınızdan kaldırdığınız herhangi bir program veya uygulamadan geriye kalan dosyaları temizlemek için yönlendirileceğiniz pencere üzerindeki “Delete items” butonuna tıklayın.

   e5.PNG

  5. Express Uninstaller programının “Startup” bölümünü kullanarak bilgisayarınızı çalıştırdığınızda otomatik olarak çalışan programları, uygulamaları ve servisleri yönetebilirsiniz.

   e6.PNG

  6. Express Uninstaller programında yer alan “Clean up” özelliği aracılığıyla bilgisayarınızdaki kayıt defteri hatalarını, geçici internet dosyalarını, çerezleri ve gereksiz dosyaları temizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

   e7.PNG
Facebook yorumları