ExtraMagic 1.4

Bilgisayarınızdaki Trackpad'leri yönetebileceğiniz ücretsiz bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  16,1 MB
  Sürüm:
  1.4
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  ExtraMagic Team
  ExtraMagic, bilgisayarınızda Apple Magic Trackpad'i ya da Boot Camp aracılığıyla Windows çalıştıran bir Mac'i kullanırken 3 ve 4 parmak hareketleri için destek sağlayan yenilikçi bir Windows sürücüsüdür. Apple Magic Trackpad'in bu senaryoda varsayılan işlevi, temel olarak 1 ve 2 parmak hareketleriyle sınırlıdır, bu da sadece 2 düğmeli ve kaydırma tekerleği faresi yerine kullanışlıdır. Bu sınırlama Apple tarafından empoze edilmiştir, ancak Extramagic programı sayesinde Windows'taki tüm OS X Magic Trackpad işlevselliğini ve daha fazlasını kolaylıkla kullanabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. ExtraMagic indirmek ücretsizdir.
  2. ExtraMagic programı üzerinde bulunan tüm özellikleri herhangi bir ücret ödemeden sınırsız olarak kullanabilirsiniz.

  ExtraMagic Nasıl İndirilir?

  Windows PC’ye ExtraMagic indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza ExtraMagic indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  ExtraMagic Nasıl Kurulur?

  1. ExtraMagic kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. ExtraMagic kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra açılacak pencere üzerinde bulunan “I agree with the above terms and conditions” seçeneğini işaretleyerek lisans sözleşmesini onaylayın ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.

   e1.PNG

  2. Lisans sözleşmesini onayladıktan sonra ExtraMagic programının bilgisayarınız üzerinde kurulumunun gerçekleştirileceği alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   e2.PNG

  3. Bilgisayarınıza ExtraMagic kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz. Kurulum penceresinden çıkış yaptıktan sonra ExtraMagic programı bilgisayarınız üzerinde otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   e3.PNG

  ExtraMagic Nasıl Kullanılır?

  1. ExtraMagic programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. ExtraMagic programına giriş yaptıktan sonra açılacak pencere üzerinden sahip olduğunuz Trackpad türünü seçerek programı kullanmaya başlayabilirsiniz.

   e4.PNG

  2. Sahip olduğunuz Trackpad türünü seçtikten sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinden ExtraMagic programının sahip olduğu özellikleri yönetmeye başlayabilirsiniz. ExtraMagic programında bulunan tüm özellikler ücretsizdir.

   e5.png
Facebook yorumları