Eye Saver 2.43

Uzun süre bilgisayar ekranına bakan kullanıcıların gözünü korumak için kullanılabilen program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  3,4 MB
  Sürüm:
  2.43
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Leosoft
  Eye Saver, bilgisayar ekranının ışık ve renk ayarlarını düzenleyerek gözlerinizin yorulmasını engelleyen bir programdır. Eye Saver ortam ışığının düşük olduğu akşam ve gece saatlerinde bilgisayar kullanan kişiler için otomatik aktivasyon planı da kullanılabilir. Çoğunlukla arka planda çalışan bir yardımcı program türü olmasına rağmen, test sırasında PC üzerinde çalışan diğer programlar üzerinde herhangi bir etkisi yoktur. Bu özellik, herhangi bir performans sorunu yaşamayacağınızı gösteriyor. Ek olarak, tüm renk ve ışık ayarları özelleştirilebilir profillere kaydedilebilir ve böylece bunlar arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. Bu özellik, oyun oynama, film izleme veya okuma profili oluşturabileceğiniz anlamına gelir.

  Programın Artı Yönleri

  1. Eye Saver programını indirmek ücretsizdir.
  2. Eye Saver, bilgisayarda uzun süre vakit geçiren kullanıcılar için kullanışlı ve yararlı bir programdır.
  3. Eye Saver programındaki tüm özellikleri herhangi bir ücret ödemeden sınırsız olarak kullanabilirsiniz.

  Eye Saver Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Eye Saver indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayarak programın kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


  Eye Saver Nasıl Kurulur?

  1. Eye Saver kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirdiğiniz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulumu başlatmak için kurulum penceresi üzerinde yer alan “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve sonrasında “Next” butonuna tıklayın.

   e1.PNG

  2. Eye Saver programının lisans sözleşmesini onaylamanızın ardından kurulum penceresi üzerindeki “Install” butonuna tıklayarak kurulumu gerçekleştirin.

   e2.PNG

  3. PC’ye Eye Saver kurulumu tamamlanmasının ardından “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   e3.PNG

  Eye Saver Nasıl Kullanılır?

  1. Eye Saver programının bilgisayarınıza kurulumu tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. Eye Saver programına giriş yapmanızın ardından programın ana penceresi üzerinde bulunan “Brightness” ve “Blue Filter” özelliklerini kullanarak bilgisayarınızın ekranına bir filtre uygulayabilirsiniz.

   e4.PNG

  2. Eye Saver programındaki “Mode” kısmındaki açılır pencere üzerinden mevcut ekran modları arasında kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz.

   e5.png

  3. Eye Saver programını kullanmadan önce bilgisayarınızın ekranı aşağıdaki görseldeki gibi görünecektir.

   e6.jpg

  4. Eye Saver programını bilgisayarınızda aktif etmenizin ardından bilgisayarınızın ekranının yeni hali aşağıdaki görselde örneklendirilmiştir. Eye Saver programını aktif olarak kullanarak göz sağlığınızı koruyabilirsiniz.

   e7.jpg
Facebook yorumları