EyeEm Photo (Android) 8.1.1

Android cihazlarınızdaki fotoğraflarınızı düzenlemenizi ve paylaşmanızı sağlayan uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  13 MB
  Sürüm:
  8.1.1
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  EyeEm Mobile
  EyeEm Photo, Android cihazlarınızdaki fotoğraflarınızı düzenlemenizi ve çevrimiçi olarak paylaşmanızı sağlayan bir ücretsiz uygulamadır. EyeEm Photo, çeşitli fotoğraflara göz atan ve onlar hakkında yorum yapan 20 milyondan fazla fotoğrafçıdan oluşan bir topluluğa erişim sunuyor. Fotoğrafçıların görüntülerinde ne gibi ayarlamalar yaptığını görebilir ve tekniği kendi görüntülerinizde kullanabilirsiniz. Ayrıca fotoğrafçıları takip edebilir ve başkalarının görmesi için fotoğraflarını paylaşabilirsiniz. Uygulamada kamera modunda bile kendi görüntülerinizi düzenleyebilir, pozlama düzeltmesi, ızgara ve görüntü seviyesi araçlarını kullanabilirsiniz. Ayrıca, resimlere fotoğraf filtreleri ekleyebilir ve kontrast, doygunluk ve keskinliği ayarlayabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. EyeEm Photo uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. EyeEm Photo uygulamasında kendi oluşturduğunuz fotoğrafları satarak para kazanabilirsiniz.
  3. EyeEm Photo uygulaması Android cihazlarınızdaki fotoğraflarınızı en iyi hale getirmeniz için çeşitli araçlara sahiptir ve bu araçların tamamı ücretsizdir.

  Android için EyeEm Photo Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza EyeEm Photo indirmek için sayfanın üst bölümünde yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Android cihazınıza EyeEm Photo indirmek için Play Store uygulamasında bulunan Yükle butonuna tıklayın.


  Android için EyeEm Photo Nasıl Kurulur?

  Android cihazınıza Play Store uygulamasını kullanarak indirdiğiniz EyeEm Photo uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak tamamlanır. EyeEm Photo uygulamasını kullanmak için uygulamaya giriş yapmanız yeterlidir.


  Android için EyeEm Photo Nasıl Kullanılır?

  1. EyeEm Photo uygulamasının cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı cihazınızın menüsü üzerinden başlatın. EyeEm Photo uygulamasına giriş yaptıktan sonra açılacak arayüz üzerinden yeni bir fotoğraf çekerek fotoğraf oluşturabilir veya galerinizdeki mevcut bir fotoğrafı düzenleyerek yeni bir fotoğraf oluşturabilirsiniz.

   e1.png

  2. EyeEm Photo uygulamasında oluşturduğunuz fotoğrafları kendi cihazınızın galerisine kaydedebileceğiniz gibi EyeEm Photo uygulamasındaki 20 milyondan fazla kullanıcının bulunduğu “Connect” platformunda da paylaşabilirsiniz

   e2.png

  3. EyeEm Photo uygulamasındaki “Discover” bölümüne giriş yaparak uygulamayı kullanan diğer kullanıcıların oluşturduğu fotoğrafları görüntüleyebilir ve hoşunuza giden fotoğraflardaki teknikleri kendi fotoğraflarınızda da kullanabilirsiniz.

   e3.png

  4. EyeEm Photo uygulamasında oluşturacağınız fotoğrafları satarak para kazanabilirsiniz. Bu işlem için uygulamanın içerisindeki eğiticide bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

   e4.png

  5. EyeEm Photo uygulamasında oluşturduğunuz fotoğrafları paylaşarak farklı ödüllerin sahibi olabilir ve haftalık listede yerinizi alabilirsiniz.

   e5.png
Facebook yorumları