FaceApp indir (Android) 3.1.5

Android cihazlarınızda bulunan fotoğraflar üzerinde farklı efektler kullanabileceğiniz uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  16 MB
  Sürüm:
  3.1.5
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  FaceApp
  FaceApp, Android cihazlarınızda bulunan selfie çekim fotoğraflardaki yüzler üzerinde düzenleme yapabileceğiniz bir uygulamadır. Uygulamanın ilk çıkış amacı fotoğraflardaki yüzleri değiştirmek olsa da zamanla bir fotoğraf düzenleme uygulamasına dönüşmüştür.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- FaceApp uygulamasını kullanmak tamamen ücretsizdir.
  2-
  FaceApp, Google Play Store üzerinden indirebileceğiniz fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında en yaratıcı özelliklere sahip fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- FaceApp uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2- Uygulama üzerinden gerçekleştirmek istediğiniz bazı işlemler için uygulamanın pro sürümünü satın almanız gerekmektedir.
  3- FaceApp uygulamasında düzenlediğiniz fotoğraflar üzerine FaceApp logosu otomatik olarak basılmaktadır. Bu yazıyı kaldırmak için pro sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  FaceApp nasıl yüklenir?

  FaceApp uygulamasını Android cihazınız üzerinde ücretsiz bir şekilde kullanmak için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Cihazınız üzerinden açılacak olan Google Play Store üzerinden FaceApp uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  FaceApp nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirme işlemi tamamlanmış olan FaceApp uygulaması Android cihazınıza otomatik olarak kurulur. Uygulamayı kullanabilmek için giriş yapmanız yeterlidir.

  FaceApp nasıl kullanılır?

  FaceApp uygulamasını kullanmak için Android cihazınıza indirdiğiniz uygulamaya giriş yapın. Karşınıza çıkacak ekran üzerinde yer alan Library yazısına tıklayarak cihazınızın galerisinde yer alan herhangi bir fotoğrafı açarak düzenleme işlemi yapabilirsiniz. Uygulamanın ana ekranı üzerinde yer alan Faces bölümünün altındaki fotoğraflar uygulama tarafından otomatik olarak yüzleri algılanmış fotoğraflardır. Bu fotoğraflar arasından seçim yaparak düzenleme işlemine başlayabilirsiniz.

  fc1.jpg

  FaceApp uygulaması üzerinden çekmiş olduğunuz fotoğraflarda bulunan yüzlere gözlük, sakal vb. gibi nesneleri ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda fotoğraflarda yaşlandırma ve gençleştirme efektini de kullanabilirsiniz. Uygulamanın üzerinde bulunan en yaratıcı özelliklerden biri ise cinsiyet değiştirme özelliğidir. Bu özelliğin çok kaliteli bir şekilde çalıştığını söyleyebiliriz.

  fc2.PNG

  Uygulama üzerinde bulunan saç, göz ve gözlük gibi efektleri kullanarak kendinize yakışacak olan yeni bir stil seçebilirsiniz.

  fc3.PNG

  FaceApp uygulaması üzerinden yaşlandırma ve gençleştirme efektini kullanabilirsiniz. Bu özelliğin de gayet iyi çalıştığını söyleyebiliriz.

  fc4.PNG

  FaceApp Age bölümünden yüzünüzdeki kırışıklıkları kaldırabilirsiniz. Fotoğraflarınızda daha bir genç görünüme sahip olmak istiyorsanız bu bölümü kullanabilirsiniz.

  fc5.PNG
Facebook yorumları