Faladdin (Android) 2.0.0.1

Android cihazlarınızda kahve falı ve tarot falı baktırabileceğiniz ücretsiz bir uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  32 MB
  Sürüm:
  2.0.0.1
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Tasdelen Private Limited
  Faladdin, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz fal baktırma uygulamasıdır. Faladdin uygulaması üzerinde bulunan yapay zeka sayesinde kahve falı ve tarot falı baktırabilirsiniz. Kendi içtiğiniz kahvelere fal baktırabileceğiniz gibi, uygulamaya otomatik olarak da kahve falı baktırabilirsiniz. Ayrıca uygulamada bulunan Tarot Falı özelliğini de seçeceğiniz 3 tarot kartını kullanarak tarot falı baktırabilirsiniz. Faladdin, derin öğrenme becerilerini ve Tarot, Astroloji, Basiret ve Kahve Fincanı Okuma gibi mistik disiplinlerin antik bilgilerini birleştirerek yaşam hakkında bireysel analizler sunar.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Faladdin uygulamasını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. Faladdin, dünya çapında milyonlarca kullanıcının farklı dil seçenekleriyle sunduğu ödüllü bir uygulamadır.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Faladdin uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2. Faladdin uygulaması sadece günlük 1 adet kahve falı ve 1 adet tarot falı hakkı vermektedir. Daha fazla fal baktırabilmek için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Faladdin Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza ücretsiz Faladdin indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirileceksiniz. Play Store uygulamasına giriş yaptığınız zaman Yükle butonunu kullanarak Faladdin indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


  Faladdin Nasıl Kurulur?

  Google Play Store üzerinden Faladdin indirme işlemi tamamlandıktan sonra Faladdin uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Kurulum için ekstra bir işlem yapmanıza gerek yoktur.


  Faladdin Nasıl Kullanılır?

  1. Faladdin uygulamasının cihazınıza indirme işleminin tamamlanmasının ardından uygulamaya cihazınızın menüsü üzerinden giriş yapabilirsiniz. Faladdin uygulamasını kullanmak için Facebook hesabınızı, Google hesabınızı veya E-posta adresini kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir. Uygulamaya hesabınız ile giriş yapmak yorumlattığınız falları takip etmeniz için önemlidir.

   f1.jpg

  2. Facebook hesabınız, Google hesabınız veya E-posta adresiniz ile Faladdin uygulaması üzerinde oturum açtıktan sonra karşınıza gelecek ekran üzerinden ister kahve falı isterseniz tarot falı baktırabilirsiniz.

   f2.jpg

  3. Kahve Falı bölümüne giriş yaptıktan sonra içtiğiniz kahvenin fincanının fotoğrafını eklemek için “Fincan fotoğraflarını yükle” bölümünü kullanabilirsiniz. Fincan fotoğraflarını ekledikten sonra kişisel bilgilerinizi doldurun, fal konusunu seçin ve ardından “Gönder” butonuna dokunun.

   f3.jpg

  4. Faladdin uygulamasına gönderdiğiniz kahve fincanlarının yorumlanması yaklaşık olarak 10 – 15 dakika civarında sürmektedir. Fincanınız veya tarot falınz yorumlandıktan sonra cihazınıza otomatik olarak bildirim gönderilecektir. Cihazınıza gelecek bildirim üzerinden yorumlanan falınızı okuyabilirsiniz.

   f5.jpg

  Images

  1. f4.jpg
Facebook yorumları