Farbar Recovery Scan Tool indir 3.3

Bilgisayarınızda bulunan zararlı yazılımları durdurmanızı sağlayan ücretsiz program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  2,3 MB
  Sürüm:
  3.3
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Farbar
  Farbar Recovery Scan Tool, Windows işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarda kayıt defterini ve tüm Windows yazılımlarını tarama işlemi gerçekleştirerek zararlı yazılım ve dosyaları bulmanıza yarayan ücretsiz bir uygulamadır. Farbar Recovery Scan Tool programının sahip olduğu kolay arayüz sayesinde bilgisayarınız üzerinde hızlı bir şekilde tarama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- Farbar Recovery Scan Tool programını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- Farbar Recovery Scan Tool kullanımı
  çok kolay bir programdır. Kullanım için herhangi bir bilgiye sahip olmanız gerekmez.
  3- Farbar Recovery Scan Tool programını herhangi bir kurulum işlemi yapmadan kolaylıkla kullanabilirsiniz.
  4- Program üzerinde herhangi bir satın alma işlemi gerçekleştirmeden tüm özellikleri ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Farbar Recovery Scan Tool programının üzerinde Ayarlar diye bir bölüm yer almıyor. Bu nedenden dolayı dil değiştirme, ince ayar yapma vb. özellikleri kullanamıyorsunuz.

  Farbar Recovery Scan Tool indirme nasıl yapılır?

  Farbar Recovery Scan Tool indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Bilgisayarınıza Farbar Recovery Scan Tool indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  Farbar Recovery Scan Tool kurulumu nasıl yapılır?

  Farbar Recovery Scan Tool kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandığı zaman kurulum dosyasını çalıştırın. Programı herhangi bir kurulum işlemi yapmadan saniyeler içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Farbar Recovery Scan Tool nasıl kullanılır?

  İndirme işlemi tamamlandıktan sonra Farbar Recovery Scan Tool programını çalıştırın. Farbar Recovery Scan Tool programını bilgisayarınızda hızlı bir şekilde kullanabilmeniz için üzerinde sabit olarak ayarlı olarak gelecektir. Dilerseniz kendi isteğinize göre ana ekran üzerinden ayarları değiştirebilirsiniz ancak sabit ayarları kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Farbar Recovery Scan Tool programını kullanmak için ana ekran üzerinde yer alan Scan butonuna tıklayın. (Kırmızı kutu içerisinde işaretli.)

  f1.png

  Scan butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınız üzerinde bulunan yazılımların ve dosyaların tarama işlemi başlayacaktır. Tarama işleminin tamamlanma süresi bilgisayarınız üzerinde bulunan program ve dosya sayısına göre değişiklik gösterebilir.

  f2.png

  Tarama işlemi tamamlandıktan sonra karşınıza “Scan completed.” penceresi gelecektir. Bu pencere üzerinden Tamam butonuna tıklayın.

  f3.png

  Tamam butonuna tıkladıktan sonra programdan çıkış yapılacaktır. Otomatik olarak açılacak olan txt dosyası üzerinden bilgisayarınız üzerinde gerçekleşen işlemleri görüntüleyebilirsiniz. Eğer bilgisayarınızda zararlı yazılım veya dosya var ise txt çıktısından görüntüleyebilirsiniz.

  f4.png
Facebook yorumları