FastFolders 5.10.5

Bilgisayarınızdaki klasörlere hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  1,3 MB
  Sürüm:
  5.10.5
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  DeskSoft
  FastFolders, bilgisayarınızdaki bağlam menülerinde yer alan dosyalara ve klasörlere hızlı erişim sağlamanızı sağlayan programdır. Çok sayıda dosya ve klasörle çalışmak, daha fazla verimlilik için hızlı gezinme gerektirir. Bir işletim sisteminin entegre arama motoru bunu sağlasa da, FastFolders bu işlemleri daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar. Programın ana işlevi, bağlam menünüzde entegre bir gezgin oluşturmaktır. Bu gezgin sayesinde dosyalar arasında hızlı bir şekilde gezinti sağlayabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. FastFolders indirmek ücretsizdir.
  2. FastFolders programının özelliklerini isteğinize göre kişiselleştirebilirsiniz.
  3. FastFolders programı, bilgisayarda hızlı bir şekilde gezinti sağlamak isteyen kullanıcılara büyük kolaylık sağlamaktadır.

  Programın Eksi Yönleri

  1. FastFolders programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  FastFolders Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara FastFolders indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından PC’ye FastFolders indirme otomatik olarak başlatılacaktır.


  FastFolders Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza FastFolders kurulum dosyası indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Dosyayı çalıştırdığınızda aktif hale gelen pencere üzerindeki “Yes” butonuna tıklayarak programın lisans sözleşmesini kabul ederek kurulumu başlatın.

   f1.PNG

  2. PC’ye FastFolders kurulum işlemini gerçekleştirirken pencere üzerindeki “Browse…” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınızda kurulacağı disk bölümünü belirleyin ve ardından “Install” butonuna tıklayarak kurulumu gerçekleştirin.

   f2.PNG

  3. Bilgisayara FastFolders kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresini kapatabilir ve programı kullanmaya başlayabilirsiniz.

   f3.PNG

  FastFolders Nasıl Kullanılır?

  1. FastFolders programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. FastFolders programına giriş yaptığınızda açılan pencere üzerinden programın sahip olduğu özellikleri ayarlayın ve ardından “OK” butonuna tıklayarak bu pencereyi kapatın.

   f4.PNG

  2. FastFolders programını kullanmak için bilgisayarınızdaki herhangi bir bölümün üzerine sağ tıklayın ve açılacak menü üzerindeki “FastFolders >>” seçeneğine farenizin imlecini getirdiğinizde listeyi takip ederek erişim sağlamak istediğiniz dosyalara ve klasörlere göz atabilirsiniz.

   f5.png
Facebook yorumları