Ferro Backup System 5.6.9

Bilgisayarınızdaki verileri güvenli olarak yedeklemenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  12 MB
  Sürüm:
  5.6.9
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  FERRO Software
  Ferro Backup System, ağ üzerinde bulunan birden fazla bilgisayardaki verileri güvenli olarak yedeklemenizi sağlayan güçlü bir programdır. Veri kopyalarının tümü, güvenli TCP/IP bağlantısıyla aktarılan bir ağ sunucusuna kaydedilir. Ferro Backup System, sırasıyla yedekleme sunucusuna ve istemci bilgisayarlara kurulmak üzere tasarlanmış iki ayrı bileşen ile birlikte gelir. Sunucu bileşenini, FSB Sunucusunu, ağdaki tüm PC'ler tarafından oluşturulan yedeklemeler için genel depolama kullanacağınız istasyona yükleyin. İstemci uygulaması olan FSB Worker, yedekleme yapmak istediğiniz ağdaki her bilgisayara yüklenmelidir. Her bilgisayarda, çalıştırmak istediğiniz görevlerin yanı sıra zamanlamaları gibi ayrıntıları da yapılandırabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Ferro Backup System programını indirmek ücretsizdir.
  2. Ferro Backup System, çoğaltmak istediğiniz sürücüyü veya klasörleri seçmenize, dosya maskeleri veya filtreler oluşturmanıza, hedefi ve yedekleme türünü belirtmenize izin verir.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Ferro Backup System programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Ferro Backup System Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza Ferro Backup System indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Ferro Backup System kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Ferro Backup System Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza Ferro Backup System kurulumunu gerçekleştirmek için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Ferro Backup System kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan lisans sözleşmesini onaylamak için “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   f1.PNG

  2. Ferro Backup System programının bilgisayarınızda kurulacağı alanı “Browse…” butonuna tıklayarak değiştirebilir ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kuruluma devam edebilirsiniz.

   f2.PNG

  3. Lisans sözleşmesini onayladıktan ve programın bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçtikten sonra Ferro Backup System programının bilgisayarınıza kurulumu otomatik olarak tamamlanacaktır. “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   f3.PNG

  Ferro Backup System Nasıl Kullanılır?

  1. Ferro Backup System kurulumu tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programa giriş yapın. Ferro Backup System programının ana ekranında bulunan “Add” butonuna tıklayın.

   f4.PNG

  2. “Add” butonuna tıkladıktan sonra Ferro Backup System programının ana ekranına otomatik olarak Workstation eklenecektir. Bu Workstation’a fareniz ile sağ tıklayarak açılacak menü üzerinde bulunan “Modify” seçeneğine tıklayın.

   f5.png

  3. “Modify” seçeneğine tıkladıktan sonra açılacak pencere üzerinden oluşturulan Workstation’un tüm özelliklerini yönetebilirsiniz.

   f6.PNG
Facebook yorumları