FIFA Futbol indir (Android) 10.6.00

Bilgisayar üzerinde oynanan FIFA oyununun ücretsiz mobil versiyonu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  50 MB
  Sürüm:
  10.6.00
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  ELECTRONIC ARTS
  FIFA Futbol Mobile, bilgisayarlarda oynanan FIFA oyununun mobile uyarlanmış halidir. FIFA Futbol, şimdiye kadar Android oyunlar için üretilen futbol oyunları arasında en gerçekçi ve en heyecanlı oyunu oluşturmak için piyasaya sunuldu. İstediğiniz oyuncuları geliştirerek süper yıldız seviyesine kadar ilerleterek muhteşem bir kadro kurabilirsiniz. Kurduğunuz kadroyu yönetebileceğiniz gibi oyun içerisinde de oyuncular ile maç oynayabilirsiniz. FIFA Futbol Mobile oyunu hem yeni başlayan kişiler hem de tecrübeli kişiler için gayet anlaşılabilir ve profesyonel bir mobil oyundur.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- FIFA Futbol oyununu indirmek ücretsizdir.
  2-
  FIFA Futbol, Android platform üzerinde bulunan en iyi mobil futbol oyunları arasındadır.
  3- Oyun, EASports tarafından üretildiği gibi aynı zamanda EASports tarafından da geliştirilmektedir. Bu yüzden oyunun zamanla daha da iyileşeceğini anlayabiliriz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- FIFA Futbol uygulaması bazı alt model Android sürüme sahip olan cihazlar için uyumlu değil.

  FIFA Futbol nasıl indirilir?

  FIFA Futbol oyununu Android cihazınız üzerinden oynamak için ilk olarak indirmeniz gerekmektedir. FIFA Futbol oyununu indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Açılacak olan Google Play Store uygulaması üzerinden oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  FIFA Futbol Mobile nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirmiş olduğunuz FIFA Futbol Mobile oyunu otomatik olarak kurulacaktır. Oyunu oynamak için uygulamayı cihazınız üzerinden başlatmanız yeterlidir.

  FIFA Futbol Mobile nasıl oynanır?

  Oyunu Google Play Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirip oynayabilirsiniz. Oyuna ilk giriş yaptığınızda kadronuza ücretsiz olarak Ronaldo oyuncusu eklenecektir.
  Fifa1.png


  FIFA Futbol Mobile oyununa başladığınız zaman sizlere verilecek olan kadro üzerinde bulunan oyuncuları geliştirerek oyuncunun genini yükseltebilirsiniz. Gen yükseltme işlemi yaparak oyuncuların gücünü arttırabilirsiniz.
  fifa2.png


  550'nin üzerinde gerçek takımdan, geçmişin ve günümüzün yıldızları arasından 11 oyuncu seçerek rekabetçi kadronu kurabilirsiniz. Kadronuza derinlik katarak, ilk 11'inizi her zaman yönetebilirsiniz. Her maçtan önce taktiklerinizi hızlıca düzenlemeyi de unutmayın.
  fifa3.png


  FIFA Futbol Mobile uygulaması ile sadece kadro kurup ve kadroyu yönetmek ile kalmayın, aynı zamanda gerçek zamanlı mücadele ile oyuncularınızı yöneterek takımınızın her zaman kazanan olmasını sağlayın.
  fifa4.png

  Images

  1. fifa2.png
Facebook yorumları