File Shredder 2.50

Bilgisayarınızdaki dosyaları tamamen ortadan kaldırmanızı sağlayan ücretsiz bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  2,33 MB
  Sürüm:
  2.50
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  File Shredder
  File Shredder, bilgisayarınızdan silmek istediğiniz dosyaları tamamen ortadan kaldırmanızı sağlayan ücretsiz bir programdır. File Shredder ile sabit diskinizdeki dosyaları kurtarılabilir korkusu olmadan tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Windows işletim sisteminde silinen dosyaların kurtarılması için oldukça az sayıda yazılım aracı bulunmaktadır. Genellikle "file recovery" yazılımı olarak adlandırılan bu araçlar, hepimiz dosyaları silmek için düzenli olarak kullandığımız WIndows "delete" komutunun kullanılmamasıdır. Aslında, Windows’taki "delete" işlemi sadece bilgi bitlerini işletim sisteminden silinmiş gibi göstermek için dosyalardan kaldırır. File Shredder programını kullanmak ise bilgisayarınızdan yok etmek istediğiniz dosyaları tamamen ortadan kaldırmanıza yardımcı olur.

  Programın Artı Yönleri

  1. File Shredder indirmek ücretsizdir.
  2. File Shredder programının sahip olduğu tüm özellikleri herhangi bir ücret ödemeden sınırsız olarak kullanabilirsiniz.

  File Shredder Nasıl İndirilir?

  File Shredder indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza File Shredder indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  File Shredder Nasıl Kurulur?

  1. File Shredder kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinden File Shredder lisans sözleşmesini onaylayarak kuruluma devam etmeniz gerekmektedir. Kurulum sözleşmesini onaylamak için “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kuruluma devam edebilirsiniz.

   f1.PNG

  2. Lisans sözleşmesini onayladıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinden File Shredder programının bilgisayarınızda kurulumunun yapılacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   f2.PNG

  3. File Shredder lisans sözleşmesini onayladıktan ve kurulumun yapılacağı alanı seçtikten sonra “Install” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   f3.PNG

  4. File Shredder kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz. Kurulum penceresinden çıkış yaptıktan sonra File Shredder programı bilgisayarınız üzerinde otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   f4.PNG

  File Shredder Nasıl Kullanılır?

  1. File Shredder programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. File Shredder programına giriş yaptıktan sonra bilgisayarınızdan kaldırmak istediğiniz herhangi bir dosyayı “Add Files” butonuna tıklayarak veya programın ana ekranına sürükle bırak işlemi ile açabilirsiniz.

   f5.PNG

  2. Bilgisayarınızdan tamamen kaldırmak istediğiniz dosya(ları) File Shredder programına ekledikten sonra programın ana ekranında bulunan “Shred Files Now” butonuna tıklayın. “Shred Files Now” butonuna tıkladıktan sonra seçmiş olduğunuz tüm dosyaları güvenli bir şekilde bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz.

   f6.PNG
Facebook yorumları