FileFusion 2019.2.32

Bilgisayarınızdaki çift dosyaları birleştirerek depolama alanı açmanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  26,2 MB
  Sürüm:
  2019.2.32
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Abelssoft
  FileFusion, bilgisayarınızdaki çift dosyaları bulmanıza ve birleştirmenize olanak sağlayan bir programdır. FileFusion, bilgisayarınızın diskinde yinelenen dosyaları yönetmenizi sağlayarak bilgisayarınızda daha fazla depolama alanına sahip olmanızı ve bilgisayarınızdan yüksek performans almanızı sağlar. FileFusion, bilgisayarınızdaki tüm kopyaları tanımlar ve ardından bunları tek bir dosyada birleştirerek sisteminizi temizleyebilir. Bu, gereksiz verilerin otomatik olarak kaldırıldığı ve aynı zamanda eski dosyalarınızın tümüne erişilebileceği anlamına gelir. FileFusion programında tek yapmanız gereken taramak istediğiniz sürücüleri veya klasörleri seçmek ve tarama işlemini başlatmaktır. Taramanın tamamlanma süresi, programın işlemesi gereken dosya sayısına ve bilgisayarınızın genel performansına bağlıdır.

  Programın Artı Yönleri

  1. FileFusion indirmek ücretsizdir.
  2. FileFusion programını kullanarak bilgisayarınızın depolama alanında büyük ölçüde tasarruf edebilirsiniz.
  3. FileFusion programını sadece birkaç buton kullanarak kolaylıkla yönetebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. FileFusion programının sahip olduğu tüm özellikleri kullanabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  FileFusion Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara FileFusion indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Bu butona tıklamanızın ardından FileFusion programını bilgisayarınıza ücretsiz olarak hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.


  FileFusion Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz FileFusion kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırmanızın ardından açılacak pencere üzerindeki “Browse…” butonuna tıklayarak FileFusion programının bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçin ve “Next” butonuna tıklayarak kurulumu başlatın.

   f1.PNG

  2. PC’ye FileFusion kurulum işlemini gerçekleştirmek için kurulum penceresi üzerinde yer alan “Install” butonuna tıklayın.

   f2.PNG

  3. Bilgisayara FileFusion kurulumu tamamlanmasının ardından “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   f3.PNG

  FileFusion Nasıl Kullanılır?

  1. FileFusion programının bilgisayarınıza kurulumunun tamamlanmasının ardından bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programa giriş yapın. FileFusion programına giriş yaptıktan sonra açılacak pencere üzerindeki “START NOW” butonuna tıklayarak bilgisayarınızdaki tüm çift dosyaları arama ve değiştirme işlemini başlatabilirsiniz.

   f4.PNG

  2. FileFusion programında gerçekleştireceğiniz optimizasyon işlemi sonucunu programın ana penceresi üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Programda gerçekleşen olayları geri alabilmeniz için küçük bir yedekleme dosyası da oluşturulur. Bu dosyayı kullanarak yapılan işlemleri geriye alabilirsiniz.

   f5.PNG

  3. FileFusion programının “Drives” bölümüne giriş yaparak diske özel çift dosya tarama işlemi de gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey: “Drives” bölümüne giriş yaptıktan sonra açılacak pencere üzerinden tarama işlemi uygulamak istediğiniz diski seçmek ve ardından “Next” butonuna tıklamak.

   f6.PNG

  4. FileFusion programında dosya veya klasöre özel çift dosyaları tarama işlemi gerçekleştirebilmeniz de mümkündür. Bu işlem için programın “Folder Optimization” bölümüne giriş yapıp tarama işlemi başlatacağınız dosyayı/klasörü seçmeniz ve ardından “Next” butonuna tıklamanız yeterlidir.

   f7.PNG
Facebook yorumları